|
SPAM
will be removed.
Welkom! Voel je vrij om bij te dragen aan dit gastenboek, of lees anders de
reacties van degenen die al zo vrij waren...
 |
Gebruik een pseudoniem in plaats van je eigen naam!!! |
Naam: Boeken Hoekje
Date: zondag, 15 januari 2012
Time: 23:45
BijdrageVoor alle verzamelelaars hebben we goed nieuws.
We hebben weer een groot aantal begindelen in de oude en nieuwe serie (als nieuw)kunnen inslaan en online gezet voor klantvriendelijke prijzen.
Kijk even op www.boekenhoekje.nl bij de Bob evers banner.
Nog een leuke tip: we versturen het gehele jaar tegen de verzendtarieven van 2010, dus lekker voordeliger dan elders!
Naam: Tea
Date: zondag, 15 januari 2012
Time: 15:14
BijdrageIk ben op zoek naar de nummers 42 tot 51 .
Waar kan ik ze vinden
Naam: martin
Date: donderdag, 29 december 2011
Time: 23:51
BijdrageIk ben op zoek naar de gebonden nrs. 31 en 32
Naam: ik
Date: maandag, 05 december 2011
Time: 22:38
Bijdrageis er iemand in staat de advertentie's van de finaciele malloten te verwijderen
Naam: trunk
Date: zondag, 04 december 2011
Time: 16:29
BijdrageHelaas, helaas ik moet mijn hardcover Bob Evers van de hand kijk op de catawiki.nl website onder trunk. Prijzen is over te praten.
Naam: trunk
Date: zondag, 04 december 2011
Time: 16:22
BijdrageHelaas, helaas, ik moet om allerlei omstandigheden mijn Bob evers boeken de hardcovers verkopen. Kijk op catawiki.nl. Prijzen zijn altijd over te praten
Naam: lening
Date: donderdag, 10 november 2011
Time: 07:59
BijdrageGeachte klant,
Ik ben een particuliere geldschieter, en ik ben een legit geldschieter. Ben je moe van wordt in de afdeling of bent u op zoek naar financiële steun, hier is de oplossing huis waren kunt u ontheven van uw financiële probleem.
Haal uw lening vandaag @ 3% rente. Contacteer ons vandaag nog via E-mail:
lifebuilderfirm@hotmail.com
Vul lening aanvraag formulier.
Volledige naam van de aanvrager :.................. .
Gevraagde bedrag :..........
lening duur ..............
Lening Doel :............
Adres van de aanvrager :...........
Beroep: ............
Plaats: ..............
Staat: ......................
Land: .........
Geslacht: .............................. ....
Leeftijd :...............
Mobiele .......................
Maandelijks Inkomen ...................
Toegepast voordat .................
Faxnummer ........................
Bedankt.
Dr.Wengenroth Raychel A
Contacteer ons vandaag nog via E-mail: lifebuilderfirm@hotmail.com
Naam: johnmarkloancompany@gmail.com
Date: zondag, 06 november 2011
Time: 11:21
Bijdrage* Bent u financieel Squeezed? * Heeft u proberen geld af te betalen kredieten en schulden * Heeft u trachten financieren om uw eigen bedrijf? * Bent u behoefte aan particuliere of zakelijke leningen voor diverse doeleinden? Wij zijn gecertificeerd lening geldschieter die lening biedt aan mensen die behoefte hebben aan leningen. We geeft uit leningen voor het project, het bedrijfsleven, belastingen, rekeningen, en zo vele anderen reasons.We werken bij 3% rente rate.There is meer te winnen bij het krijgen van een lening van dit bedrijf, Verder hebben we geven. * Persoonlijke Leningen (Secure en Ongedekte) * Business Leningen (Secure en Ongedekte) * Consolidatie Lening en nog veel meer. Wij zijn gecertificeerd, betrouwbaar, betrouwbaar, efficiënt, snel en dynamisch. Als u geïnteresseerd bent neem dan contact met ons op e-mail: johnmarkloancompany@gmail.com
Naam: johnmarkloancompany@gmail.com
Date: zondag, 06 november 2011
Time: 11:20
Bijdrage* Bent u financieel Squeezed? * Heeft u proberen geld af te betalen kredieten en schulden * Heeft u trachten financieren om uw eigen bedrijf? * Bent u behoefte aan particuliere of zakelijke leningen voor diverse doeleinden? Wij zijn gecertificeerd lening geldschieter die lening biedt aan mensen die behoefte hebben aan leningen. We geeft uit leningen voor het project, het bedrijfsleven, belastingen, rekeningen, en zo vele anderen reasons.We werken bij 3% rente rate.There is meer te winnen bij het krijgen van een lening van dit bedrijf, Verder hebben we geven. * Persoonlijke Leningen (Secure en Ongedekte) * Business Leningen (Secure en Ongedekte) * Consolidatie Lening en nog veel meer. Wij zijn gecertificeerd, betrouwbaar, betrouwbaar, efficiënt, snel en dynamisch. Als u geïnteresseerd bent neem dan contact met ons op e-mail: johnmarkloancompany@gmail.com
Naam: Lening aanbieden OP EEN VEILIGE PLAATS
Date: donderdag, 03 november 2011
Time: 16:09
Bijdrage* Bent u financieel Squeezed?
* Heeft u proberen geld af te betalen kredieten en schulden
* Heeft u trachten financieren om uw eigen bedrijf?
* Bent u behoefte aan particuliere of zakelijke leningen voor diverse doeleinden?
Wij zijn gecertificeerd lening geldschieter die lening biedt aan mensen die behoefte hebben aan leningen. We geeft uit leningen voor het project, het bedrijfsleven, belastingen, rekeningen, en zo vele anderen reasons.We werken bij 3% rente rate.There is meer te winnen bij
het krijgen van een lening van dit bedrijf, Verder hebben we geven.
* Persoonlijke Leningen (Secure en Ongedekte)
* Business Leningen (Secure en Ongedekte)
* Consolidatie Lening en nog veel meer.
Wij zijn gecertificeerd, betrouwbaar, betrouwbaar, efficiënt, snel en dynamisch. Als u geïnteresseerd bent neem dan contact met ons op e-mail: paulgreg_loaninvestment@live.com
Naam: LOAN OFFER
Date: donderdag, 03 november 2011
Time: 09:48
BijdrageBent u behoefte aan enige vorm van lening?
Heeft u dringend lening om uw schuld te consolideren?
Heeft u behoefte aan auto-, zakelijke of lening om rekeningen te betalen?
Contacteer ons vandaag nog en ontvang de lening die u nodig hebt.
Contact E-mail: gregthomas1282@gmail.com
LENER DETAILS
naam:
adres:
Telefoon nummer:
Bedrag dat nodig is:
duur:
doel:
land:
leeftijd:
geslacht:
Heb je lening aangevraagd voor:
E-mail: (gregthomas1282@gmail.com)
De heer Greg Thomas
CEO /
Naam: Garfield1954
Date: dinsdag, 01 november 2011
Time: 00:15
BijdrageWaar kan ik Nr. 31 van de Bob Evers serie genaamd: "Arie Roos wordt geheim agent" in epub formaat krijgen.
Bedankt voor de event. info.
Mat
Naam: stijlenvorm
Date: maandag, 31 oktober 2011
Time: 14:17
Bijdragehttp://www.stijlenvorm.nl
Naam: pseudonym
Date: zaterdag, 29 oktober 2011
Time: 20:10
BijdrageGood Day, de heer / mevrouw
Heeft u behoefte aan een legitieme en Dringende lening om uw rekeningen te betalen en Clear Uw
Schuld Neem contact met ons lovethloanoffer2002@live.com Vandaag met deze gegevens:
Uw naam ..........................
...........
Uw land ....................................
Sex ............................
Lening Bedrag dat nodig is ...................................
Duur ................................
Telefoonnummer .....................
Beroep: ...................................
Staat ....................................
Maandelijks Inkomen ..................................
U bent deze te sturen naar ons bedrijf E-mailadres:
lovethloanoffer2002@live.com
dankzij Regard
Mrs liefheeft, samson
Naam: Mrs liefheeft, samson
Date: zaterdag, 29 oktober 2011
Time: 20:06
BijdrageGood Day, de heer / mevrouw
Heeft u behoefte aan een legitieme en Dringende lening om uw rekeningen te betalen en Clear Uw
Schuld Neem contact met ons lovethloanoffer2002@live.com Vandaag met deze gegevens:
Uw naam ..........................
...........
Uw land ....................................
Sex ............................
Lening Bedrag dat nodig is ...................................
Duur ................................
Telefoonnummer .....................
Beroep: ...................................
Staat ....................................
Maandelijks Inkomen ..................................
U bent deze te sturen naar ons bedrijf E-mailadres:
lovethloanoffer2002@live.com
dankzij Regard
Mrs liefheeft, samson
Naam: henk
Date: woensdag, 26 oktober 2011
Time: 16:05
Bijdrageik lees dat Avonture in die Stille Suidsee opnieuw is uitgegeven. Hoe en waar kan ik dit boek verkrijgen
Naam: henk
Date: woensdag, 26 oktober 2011
Time: 15:44
BijdrageHallo
Ik lees dat de zuidafrikaanse versie van Avonturen in de Stille Zuidzee
(Avonture in die Stille Suidsee) opnieuw uitgegeven is. Hoe en waar kan deze besteld worden??????
Naam: Pastor Harry James
Date: woensdag, 12 oktober 2011
Time: 05:30
Bijdragehi,
Bent u op zoek naar een zakelijke lening, persoonlijke lening, huis, auto lening, studenten lening, schuldconsolidatie leningen, ongedekte leningen, risicokapitaal, etc. .. Of ben je al geweigerd een lening door een bank of een financiële configuratie van een of meer reasons.You liever hun krediet oplossingen! Ik ben een dominee, een particuliere geldschieter, de kredietverlening aan bedrijven en particulieren in een lage en betaalbare rente van 2%. Geïnteresseerd? Neem contact met ons te behandelen de lening te volgen
overschrijving binnen 48 uur. CONTACT: harryfinancialfirm1@gmail.com
toepassing Details
naam:
Geboortedatum:
Geslacht:
Burgerlijke staat:
adres:
plaats
Status:
Postcode:
land:
telefoon:
E-mail:
Staat Doel van de lening:
Lening bedrag:
Lening Duur:
Maandelijks netto-inkomen.
Zo snel mogelijk terug naar mij met de bovenstaande informatie voor meer informatie.
Hoop van u te horen.
Bedankt en God zegene u,
Pastor Harry James
Naam: erik
Date: maandag, 10 oktober 2011
Time: 20:52
Bijdrage
Naam: Marius
Date: maandag, 03 oktober 2011
Time: 21:42
BijdrageHallo. Iedereen die inmiddels deel 51 heeft gelezen concludeert na het lezen hiervan dat hier ruimte is voor een vervolg, immers Antonio Rivas is nog op vrije voeten. Vraag mij niet hoe ik het weet maar dat deel komt er alleen als de uitgever overtuigd raakt van voldoende animo vanuit de markt voor deel 52. Je steunbetuigingen kan je mailen naar: E-mail: mandy@weton.nl (uitgeverij de Eekhoorn).
Dit initiatief zo je wil op alle relevante sites zetten om hier maximaal bereik te creeren>
Naam: Tea
Date: woensdag, 28 september 2011
Time: 11:56
BijdrageHallo Fans.
Wie weet waar ik de Bob Evers boeken vanaf nummer 41 kan krjgen.
Ik kan ze nergens meer vinden.
Tea
Naam: bart
Date: zondag, 25 september 2011
Time: 19:10
BijdrageKan iemand de mail van Frank Lisa verwijderen? Op dit soort dubieuze mails zit niemand te wachten.
Naam: franklisaloanfirm@gmail.com
Date: donderdag, 15 september 2011
Time: 17:30
BijdrageGoedendag
Frank Lisa lening is weer terug, de man die God gebruiken om financieel
te zegenen mensen
die in wanhopige behoefte van een lening, hij is hier om je leven een
keer te veranderen
opnieuw.
Stuur ons uw persoonlijke gegevens als hieronder vermeld:
Volledige Namen:
Contact Adres:
Telefoonnummer:
Landcode:
Bedrag dat nodig is:
Maandelijks Inkomen:
Leeftijd:
Doel van de lening:
Duur:
Hopen uw reactie te zien via deze e-mail adres;franklisaloanfirm@gmail.com
Naam: Bertus
Date: zaterdag, 27 augustus 2011
Time: 11:41
BijdrageIk las ergens dat er ook andere schrijvers zijn geweest die zgn Bob Evers verhalen hebben geschreven.Van Rene Verhulst heb ik enkele boekjes maar van bv J. van Hees en Adriaan van Lidth de Jeude kan ik nergens de pockets vinden.Zijn die ook ergens in boekvorm verkrijgbaar
Naam: Bertus
Date: zaterdag, 27 augustus 2011
Time: 11:40
BijdrageIk las ergens dat er ook andere schrijvers zijn geweest die zgn Bob Evers verhalen hebben geschreven.Van Rene Verhulst heb ik enkele boekjes maar van bv J. van Hees en Adriaan van Lidth de Jeude kan ik nergens de pockets vinden.Zijn die ook ergens in boekvorm verkrijgbaar
Naam: R o n
Date: vrijdag, 26 augustus 2011
Time: 17:07
BijdrageBeste mensen, wie kan mij helpen aan hoge(re) resolutie versie van de omslagafbeeldingen van de boekjes? Op deze site staan alleen de afbeeldingen op 'postzegel formaat'. De afbeeldingen die in de torrent met PDF/ePub versies meekomen zijn helaas ook niet echt scherp... en Ik heb het liefst de kaften van Moriën.
Naam: Melteco
Date: donderdag, 25 augustus 2011
Time: 20:30
BijdrageIk heb alle Bob Evers tot en met nummer 50 en nog tien Bob Evers van
John Beringen, René Verhulst, J. van Hees en Adriaan van Lidth de Jeude
in PDF als torrent te downloaden via Utorrent.
Naam: Ludlanus
Date: vrijdag, 19 augustus 2011
Time: 15:39
BijdrageHier is een mooi verhaal van een Bob Evers-fan die zich bij de weduwe van Peter Schilperoort de zolder opkletst.
http://zuidzee.nl/frameset.html?dok=bergman/col09.html
Naam: Peter
Date: woensdag, 17 augustus 2011
Time: 14:58
BijdrageMisschien tijd om de oude Bob Evers als E-book te verkopen?
Naam: André
Date: dinsdag, 16 augustus 2011
Time: 22:21
BijdrageIs er al iets bekend over een eventueel deel 52 eigenlijk? Weet iemand dat?
Naam: Wessel
Date: zondag, 07 augustus 2011
Time: 18:09
BijdrageWanneer komt er weer eens een nieuwsbrief uit? De laatste is van een hele tijd geleden. via internet kwam ik er achter dat Frans Mettes, die ik nog altijd de beste illustrator vind, in de Eendrachtstraat woonde in Amsterdam-Z. Waar kennen we die naam van? Weet iemand of je de originelen van die illustraties ergens kunt kopen? Hij was trouwens een bekende illustrator en een voortreffelijk ontwerper van affiches.
Naam: jan
Date: dinsdag, 26 juli 2011
Time: 22:08
Bijdragejan
Naam: Namens mijn broer
Date: zaterdag, 23 juli 2011
Time: 09:07
BijdrageZijn hier ook luisterboeken van???
Naam: Mack64
Date: donderdag, 21 juli 2011
Time: 09:26
BijdrageHallo, onlangs ging ik opzoek in mijn verhuis dozen die onuitgepakt in de kelder staan sinds......, tsja hoe lang eigenlijk al, waarin mijn komplete serie BOb Evers zouden moeten staan.
Ik heb de door snog niet gevonden en het lijkt erop dat ik die cadeau heb gegeven aan een neefje.
Dus bedacht ik me wellicht is de serie inmiddels DIGITAAL?
Helaas, wellicht een goed id.
Naam: Koen
Date: dinsdag, 12 juli 2011
Time: 23:27
Bijdrage... en dan vergeet ik er nog bij te zeggen dat ik ook graag wil ruilen tegen hardbacks van delen die ik nog niet heb: 10 (Een speurtocht door Noord-Afrika), 15 (Een raderboot als zilvervloot), 22 (Vreemd gespuis in een warenhuis), 24 (Hoog spel in Hong Kong), 26 (Stampij om een schuiftrompet), 31 (Arie Roos wordt geheim agent) en 32 (Cnall-effecten in Casablanca).
Ik ben me ook aan het bijlezen voor wat er na deel 32 verschenen is; het meeste van De Zwaan wil ik ook nog bijeenharken. Dus daar wat tegen ruilen is ook een optie.
Naam: Koen
Date: dinsdag, 12 juli 2011
Time: 23:18
BijdrageIk heb uit mijn collectie een aantal dubbels van hardbacks te koop. Elf titels, geen eerste drukken, twee met stofomslag. Richtprijs: vijf euro per stuk voor de delen zonder stofomslag, twaalf euro per stuk voor de delen met stofomslag. Je mag ook een ernstig bod doen. Foto's op aanvraag.
Afhalen in Edegem (bij Antwerpen), anders verzenden, kosten koper. Als je een aantal dagen/weken geduld wil oefenen dan kan ik ze ook over de Nederlandse grens posten, zodat je bespaart op verzendkosten.
Contact: hopla84@yahoo.co.uk.
Gedetailleerde beschrijving hieronder.
1 Een overval in de lucht
Achtste druk. Geen stofomslag. Zit een beetje los in de band.
3 Sensatie op een Engelse vrachtboot
Zesde druk. Stofomslag heeft duidelijk zichtbare plooi maar is verder in goede staat. Boek inclusief kaft is in mooie staat.
4 Avonturen in de Stille Zuidzee
Vierde druk. Omslag verkleurd.
5 Drie jongens op een onbewoond eiland
Vijfde druk. Met stofomslag in behoorlijke staat (rug licht verkleurd, bedrukt oppervlak van ca. 5 vierkante cm weggescheurd. Keurig exemplaar.
6 De strijd om het goudschip
Derde druk. Geen stofomslag. Zit een beetje los in de band. Hoekjes licht afgesleten, wat kleine en lichte vlekjes op kaft.
7 Tumult in een toeristenhotel
-Eerste exemplaar: derde druk. Geen stofomslag. Kaft beetje verkleurd, heeft kleine en lichte vlekjes.
-Tweede exemplaar: derde druk. Geen stofomslag. Kaft zwaar verkleurd, hoeken afgesleten. Zit beetje los in de band.
8 Drie jongens als circusdetective
Vierde druk. Geen stofomslag. Zit wat los in de band. Exemplaar uit schoolbibliotheek, met stempels op schutblad en nummer op rug geschreven.
9 Een dollarjacht in een D-trein
Vijfde druk. Geen stofomslag. Zit een beetje los in de band. De rug hangt vast aan voor- en achterkant van de band, maar is wel bedekt met plakband.
12 Kabaal om een varkensleren koffer
-Eerste exemplaar: derde druk. Geen stofomslag. Zit een beetje los in de band. Linnen rug bovenaan los. Hoekjes kaft beschadigd. Naam op schutblad.
-Tweede exemplaar; derde druk. Geen stofomslag. Zit een beetje los in de band. Klein zwart vlekje op rug.
18 Trammelant op Trinidad
Eerste druk. Geen stofomslag. Titelpagina vermeldt naast Stenvert ook uitgeverij Imago te Antwerpen. Kaft lichtjes vergeeld, paar kleine, lichte vlekjes.
23 Wilde sport om een nummerbord
Tweede druk. Geen stofomslag. Zit een beetje los in de band. Kaft wat bevlekt. Naamstempels op schutblad en kaft.
Naam: Huibert
Date: zaterdag, 09 juli 2011
Time: 23:48
BijdrageDit is nostalgie!
Naam: ronhaag
Date: zaterdag, 02 juli 2011
Time: 23:54
Bijdragewie kan mij informern waar de E boeken te downloaden ? Merci Ron
Naam: ronhaag
Date: zaterdag, 02 juli 2011
Time: 23:54
Bijdragewie kan mij informern waar de E boeken te downloaden ? Merci Ron
Naam: ronhaag
Date: zaterdag, 02 juli 2011
Time: 23:53
Bijdragewie kan mij informern waar de E boeken te downloaden ? Merci Ron
Naam: Jan
Date: woensdag, 15 juni 2011
Time: 00:36
BijdrageLigt het aan mij of is deel 51 de minste van allemaal?
Ben een enorme fan maar heb dit deel maar met moeite uit kunnen lezen.
Wat vinden jullie?
Groeten, Jan
Naam: Breekneus
Date: maandag, 13 juni 2011
Time: 20:36
BijdrageKunstgrepen met Kunstschatten.
Naam: Koksmaat
Date: maandag, 13 juni 2011
Time: 20:22
BijdragePP, witte schoorsteen met blauwe roos.
Naam: Koksmaat
Date: maandag, 13 juni 2011
Time: 20:21
BijdragePP, witte schoorsteen met blauwe roos.
Naam: Koksmaat
Date: maandag, 13 juni 2011
Time: 20:21
BijdragePP, witte schoorsteen met blauwe roos.
Naam: Penpusher
Date: maandag, 13 juni 2011
Time: 18:08
BijdrageIk heb dringend de uitvoering nodig van de schoorsteen van Rederij Roos. Ik meen mij iets te herinneren van groen met een geleroos. Wie kan mij helpen of zeggen in welk deel het staat beschreven. Email naar rixan009@gmail.com Dank
PP
Naam: Cees
Date: zondag, 05 juni 2011
Time: 12:16
BijdrageGeweldige boeken.
Alleen mis ik nog nummer 50.
Wie kan me daaraan helpen
Naam: Bobismooi
Date: woensdag, 25 mei 2011
Time: 17:45
BijdrageZijn er ook films van deze boeken, als ik ze zo lees, denk ik dat het erg mooi zou zijn dat er films van zijn. Zijn ze er?
Naam: Daan
Date: dinsdag, 24 mei 2011
Time: 17:21
BijdrageBurgemeester Goes schrijft aan nieuwe Evers...
http://www.omroepzeeland.nl/164216/2011-05-24/burgemeester-goes-schrijft-vervolg-evers-boekje.html
Naam: Zoon van een Vader
Date: donderdag, 12 mei 2011
Time: 01:37
BijdrageHeb alle ingebonden delen, en lees ze nog steeds met veel plezier.
Maar bericht voor Farangkinjaa.... Heb de digitale versies gewoon op het internet gevonden, ben nu eindelijk verdergekomen dan de hardcovers....
Naam: Michael
Date: woensdag, 11 mei 2011
Time: 16:23
BijdrageWow deel 51 is ook te koop, dit had ik niet verwacht.
Gister maar gelijk online besteld en is zojuist binnen gekomen :-)
Ik dacht namelijk dat het na deel 50 over zou zijn, wat natuurlijk bijzonder jammer zou zijn geweest.
Ik hoop wel dat ze de pockets nog eens opnieuw uitbrengen in bijv. hardcover omdat de pockets langzaam uit elkaar vallen zovaak als ze al gelezen zijn.
vanavond gelijk beginnen aan deel 51
Naam: Hans
Date: zaterdag, 07 mei 2011
Time: 19:45
BijdrageIk vind twee delen 51 nogal verwarrend. Ik heb een deel 51 wat niet van De Zwaan is maar van Beringen. Magistrale manoeuvres in Moskou. Overigens voor de liefhebbers. Ik heb 64 E-boekdeeltjes, zowel PDF als E-pub. Mail maar naar j.janssen124@chello.nl als je nog een deeltje zoekt.
Naam: André
Date: donderdag, 05 mei 2011
Time: 21:27
BijdrageIk heb deel 51 net uit. Maar om eerlijk te zijn, ik vind dit wel het slechtste deel van allemaal, echt jammer. Had me echt verheugd om na al die Bob Evers-loze jaren weer een nieuw boek van ze te lezen.. :(
Naam: Farangkinjaa
Date: zondag, 01 mei 2011
Time: 15:34
BijdrageIk heb vanaf mijn 7de Bob Evers boeken gelezen. Ik he ze allemaal. Ik vraag me af of ook nog digitale versies komen? Dat zou fijn zijn.
Naam: bert
Date: maandag, 25 april 2011
Time: 15:47
Bijdrageheb nummer 1 t/m 32 en tot mijn verbazing zie ik dat er nog veer meer boeken zijn heb dus nog een hoop te doen. ben nu 55 jaar en begin maar gewoon weer op nieuw met de avonturen in de stille zuidzee
Naam: Bouke
Date: vrijdag, 22 april 2011
Time: 13:05
Bijdrageach, ik ben nu de hele serie (25 jaar na dato) weer helemaal opnieuw aan het lezen (heb alle delen tot aan 46) en ik moet zegen dat het toch nog steeds erg eluk is om te lezen. Vooral de overgang van de 'oude' delen naar het steeds modernere, een spontane introductie van de computer tussen neus en lippen door en bijna niet verouderende Bob, Jan en Arie...
Leuk, echt nog steeds.
Mijn vader is begonnen met de serie, heeft mij de halve (oude) collectie gegeven toen ik 15 was, en de rest heb ik zelf bijgezocht in de oude hardcovers, en daarna ben ik bij blijven kopen in paperbacks.
Enige spijtige is dat we alle papieren omslagen van alle eerste hardcovers kwijt geraakt zijn. Ik hoop nog steeds dat ik ze ergens verstopt heb (zodat ze niet stuk gingen tijdens het lezen...) en ze weer terug kan vinden :-)
grtz
Bouke
Naam: wie schrijft. . .
Date: maandag, 18 april 2011
Time: 18:21
BijdrageVoor een opleiding werd me gevraagd welk boek een grote invloed op je leven heeft gehad en die invloed te beschrijven. Uiteraard ga je dan naar vroeger, want invloed op je leven staat gelijk aan tijd. Ik herinnerde me iets van Bob. . .Prins en al zoekend kwam ik hier terecht en waren de boektitels een feest van herkenning. Ik weet niet of ik er weer in ga lezen want ruim veertig jaar na data lees je natuurlijk niet meer met dezelfde blik als toen en ik zou het jammer vinden als de boeken tegen zouden vallen. Een beetje hetzelfde als de ontmoeting met een jeugdvriendin. Herinneringen zijn bedoeld voor het verleden, maar toch leuk te merken dat Bob evers cs nog zo leven in 2011.
Naam: wie schrijft. . .
Date: maandag, 18 april 2011
Time: 18:21
BijdrageVoor een opleiding werd me gevraagd welk boek een grote invloed op je leven heeft gehad en die invloed te beschrijven. Uiteraard ga je dan naar vroeger, want invloed op je leven staat gelijk aan tijd. Ik herinnerde me iets van Bob. . .Prins en al zoekend kwam ik hier terecht en waren de boektitels een feest van herkenning. Ik weet niet of ik er weer in ga lezen want ruim veertig jaar na data lees je natuurlijk niet meer met dezelfde blik als toen en ik zou het jammer vinden als de boeken tegen zouden vallen. Een beetje hetzelfde als de ontmoeting met een jeugdvriendin. Herinneringen zijn bedoeld voor het verleden, maar toch leuk te merken dat Bob evers cs nog zo leven in 2011.
Naam: wie schrijft. . .
Date: maandag, 18 april 2011
Time: 18:21
BijdrageVoor een opleiding werd me gevraagd welk boek een grote invloed op je leven heeft gehad en die invloed te beschrijven. Uiteraard ga je dan naar vroeger, want invloed op je leven staat gelijk aan tijd. Ik herinnerde me iets van Bob. . .Prins en al zoekend kwam ik hier terecht en waren de boektitels een feest van herkenning. Ik weet niet of ik er weer in ga lezen want ruim veertig jaar na data lees je natuurlijk niet meer met dezelfde blik als toen en ik zou het jammer vinden als de boeken tegen zouden vallen. Een beetje hetzelfde als de ontmoeting met een jeugdvriendin. Herinneringen zijn bedoeld voor het verleden, maar toch leuk te merken dat Bob evers cs nog zo leven in 2011.
Naam: Jerry Miller
Date: dinsdag, 12 april 2011
Time: 14:20
BijdrageAan het begin van 'Hoog Spel in Hong Kong’, het derde deel van de juwelen-trilogie, zitten Jan, Bob en dikke Arie in het vliegtuig naar Hong Kong. Jan heeft op het vliegveld een boekje gekocht met wetenswaardigheden over deze stad en leest de andere twee heren eruit voor. Hij citeert uit een artikel dat geschreven zou zijn door een zekere Demaree Bess en oorspronkelijk verschenen in de Saturday Evening Post. Wat blijkt? Willy van der Heide heeft dit niet verzonnen. Ik heb dat speciale exemplaar van de SEP op amazon.com gekocht en daar staat inderdaad een uitgebreid artikel van Demaree Bess over Hong Kong in. Willy heeft een aantal paragrafen vertaald en zo zijn de teksten over het grote aantal consulaire ambtenaren, geheimzinnige Amerikanen met veel geld, de vele toeristen die zich voor schrijvers uitgeven en het huwelijksfeest van Grace Kelly en Prins Reinier in deel 24 van De Serie terechtgekomen. Zoals Willy zelf ooit zei, "Wat een schrijver al weet, hoeft hij niet meer te verzinnen".
Naam: de student
SPAM: JBA
Date: maandag, 28 maart 2011
Time: 04:19
BijdrageVraagje Is Leon Rousseau /3 delen zuid afrikaans/ ook de schrijver van de Frits Deelman serie /Kluitman Alkmaar/
Naam: anton anker
SPAM: JBA
Date: zondag, 20 maart 2011
Time: 13:01
BijdrageMerkwaardig dat dit ' fenomeen maar blijft boeien,ben ik alweer aan het lezen in mijn favoriete trilogie no 9 seint new york. vluchtelingenpraat nu in ieder straat?
Naam: Jerry
SPAM: JBA
Date: vrijdag, 18 maart 2011
Time: 23:23
BijdrageBeste beheerders van bobevers.nl,
Erg leuke en informatieve website over de leukste serie boeken die ik heb mogen lezen. Per toeval kwam ik vandaag jullie (weer) op het spoor, en ik heb meteen een vraag.
Wordt er nog om de zoveel tijd een mailtje rondgestuurd wanneer er weer een nieuwe nieuwsbrief is?
Groet.
Antwoord: Nee.
Naam: frank kuster
SPAM: JBA
Date: dinsdag, 01 maart 2011
Time: 18:08
BijdrageWeet iemand waar ik de volledige serie kan bestellen.
Zag hieronder iemand die dat aanbood; mocht die nog intresse hebben om te verkopen; neem maar contact op. williamdev99@hotmail.com
Naam: René van den Abeelen
SPAM: JBA
Date: maandag, 21 februari 2011
Time: 16:56
BijdrageNummer 51 staat inmiddels bij de rest van de serie in mijn boekenkast. Ik moet 'm nog lezen, maar in ieder geval is het wel het boek met de slechtste omslag: een nietszeggende foto.
En ik blijf het jammer vinden dat het vertrouwde pocketformaat destijds is verlaten. Allemaal van die veranderingen waarvan ik denk: hoezo? wat heeft het voor nut?
Overigens: 'RIMS: het blijft raar dat de jongens eeuwig jong blijven.'
Wat wil je dan: een Jan, Bob en Arie die vanachter hun rollator op avontuur gaan?
Naam: Rims
SPAM: JBA
Date: dinsdag, 01 februari 2011
Time: 01:24
BijdrageHet blijft raar dat de jongens eeuwig jong blijven. Inmiddels bijna de serie geschreven door Willy van der Heide compleet, Peter de Zwaan hoef ik niet.
Naam: Bob
SPAM: JBA
Date: maandag, 31 januari 2011
Time: 15:03
BijdrageIs er na 46 verhaal nog iets anders geschreven. Dan nog iets je kan wel een selekt gezelschap zijn;maar ik ben al meer dan ,ja laat ons zeggen 48 jaar fan van die verhalen hoe gek dat het ook mag wezen. Al verschillende malen geschreven . nog nooit een antwoord ontvangen. Graag reactie op deze
Er is een mailinglist. Informatie hierover kun je elders in deze site
vinden. Daar krijg je vast wel antwoord.
Naam: Falcon
Date: zondag, 23 januari 2011
Time: 11:03
Ik heb een 1e druk van deel 21 Pyjama-rel in Panama die erg afwijkend is. Het boek heeft geen druk vermelding op de titelpagina in het overzicht 20 titels en copyright 1956 Stenvert & Zoon Apeldoorn Noord-Nederlandse Drukkerij Meppel. Op de titelpagina is ook vermeld M. Stenvert & Zoon uitgevers Apeldoorn maar nu komt het op de linnen Rug staat vermeld De Eekhoorn Apeldoorn ipv Stenvert Apeldoorn. Ik heb nog een 1e druk van dit boek en daar staat het wel juist vermeld !! Op de stofomslag staat 2e druk vermeld maar dat zie je wel vaker. Mijn vraag is heeft iemand dit wel eens eerder gezien ? Of heeft iemand hier een verklaring voor ? Ook in de lijst van Simon Kuipers wordt dit niet verklaard namelijk ! Ik ben benieuwd !
Naam: Lambik
Date: donderdag, 20 januari 2011
Time: 23:58
weet er iemand waar ik veel online strips kan bekijken?
Naam: EW
Date: zondag, 09 januari 2011
Time: 11:57
De serie ken ik al sinds mijn 10e jaar. Heel erg lang dus. Nog steeds is het leuk om de boekjes te lezen.
Naam: ties
Date: donderdag, 06 januari 2011
Time: 22:54
wij hebben uit erfenis de complete bob evers serie te koop met een gesigneerd boek van een van de schrijvers en een uitgebreide knipselmap over de schrijvers
heeft er iemand interesse voor het kopen van de collectie?
Naam: BS
Date: maandag, 03 januari 2011
Time: 08:33
Ik heb een uitgave van "Een motorboot voor een drijvend flesje" uit 1953 in redelijke staat. Heeft iemand hier interesse voor?
Naam: Servi
Date: woensdag, 01 december 2010
Time: 21:04
Zijn de boeken van Bob Evers nog in paperback uitvoering te koop??
Tot/met nr 46 heb ik de serie in paperback en ik zou hem graag completeren t/m nr 51.
Naam: Schrijver
Date: woensdag, 01 december 2010
Time: 16:51
Bob Evers-fan René Verhulst nieuwe burgemeester Goes
Met ingang van 1 december 2010 is mr. L.J. (René) Verhulst benoemd tot burgemeester van de gemeente Goes. Verhulst is 50 jaar en lid van het CDA. Hij is sinds 2006 directeur van de Universiteit van Amsterdam. Daarvoor was hij wethouder van de gemeente Utrecht (2002-2005) en gemeenteraadslid van Utrecht (1994-2002). Verhulst is de opvolger van D.J. van der Zaag (CDA), die met ingang van 1 december 2010 met FPU gaat. Bron: Persbericht Ministerie BZK, 18-11-2010
René, gefeliciteerd! Enne, Edwin: ik denk dat ik weet waar je laarzen zijn...
Naam: Kees Majoor
Date: donderdag, 25 november 2010
Time: 22:15
Toen ik de aankondiging van deel 51 las, kwam het mij al bekend voor.
Ik had net een half jaar geleden bij de jeugdbibliotheek staan neuzen en vond de serie (twee boekjes)van Peter de Zwaan onder de noemer Toni en Teo Storm serie. Laat "de vierkante man" van deze serie nu precies het zelfde item als Clandestiene streken op een cruise schip hebben. Hetzelfde verhaal met andere hoofrolspelers......
Vreemd.
Naam: Hans
Date: dinsdag, 23 november 2010
Time: 10:53
Op zaterdag 27 november signeren Frank Jonker en Hans van Oudenaarden de strip van Bob Evers bij Mevrouw Kern, Breestraat 141, Leiden.
Frank en Hans zijn er vanaf 14.00 uur.
inlichtingen: www.mevrouwkern.nl
Naam: Ray
Date: donderdag, 18 november 2010
Time: 23:25
Mooi dat deel 51 nu uit is, alhoewel de laatste delen van "de Zwaan" lang niet zo goed zijn als de delen van van der Heide.
Ik heb de hele serie nu ook als E-book (pdf), inclusief nog 10 delen geschreven door John Beringen, Rene Verhulst, J v Hees, Adriaan van Lidth.
Ik las hieronder een bericht van iemand die een goede E-book reader zocht. Tip: Ik heb alle delen op een I-POD touch staan, werkt perfect.
Naam: straus
Date: woensdag, 17 november 2010
Time: 16:06
zijn de delen na 32 nog ergens nieuw of gebruikt te verkrijgen
Naam: Freko
Date: zaterdag, 13 november 2010
Time: 17:33
kan iemmand bij aan pdfbestanden van de nummers 48,48,50 en 51 helpen??
koutje@kabelfoon.nl
Naam: denny
Date: donderdag, 21 oktober 2010
Time: 19:02
he hallo waar kan ik deel 51 bestellen ik kam het op de site niet vinden
Naam: Bowers
Date: zaterdag, 09 oktober 2010
Time: 22:14
Deze week deel 51 ontvangen. De verzameling moet natuurlijk wel compleet blijven!! In het boek staan voldoende openingen om nog een volgende deel te maken, dus wie weet......
Verder heb ik nog altijd een BE op het toilet liggen en gaan er alijd minimaal 2 delen mee op vakantie. De boeken zijn gewoon verslavend. Ik lees niet ieder deel even vaak maar allemaal zijn ze meerdere keren gelezen.
Naam: Masters
Date: zondag, 03 oktober 2010
Time: 00:05
Uiteraard juich ik iedere nieuwe toevoeging aan de BE reeks van harte toe. Echter deel 51 is toch wel behoorlijk triest. Jammer dat Peter de Zwaan na de veelbelovende 'Borrini trilogie' in Italie/Frankrijk er niet op vooruit is gegaan. Hoe nu verder ?
Naam: Masters
Date: zondag, 03 oktober 2010
Time: 00:04
Uiteraard juich ik iedere nieuwe toevoeging aan de BE reeks van harte toe. Echter deel 51 is toch wel behoorlijk triest. Jammer dat Peter de Zwaan na de veelbelovende 'Borrini trilogie' in Italie/Frankrijk er niet op vooruit is gegaan. Hoe nu verder ?
Naam: Dextert
Date: zaterdag, 02 oktober 2010
Time: 18:28
Leuk de nieuwe uitgave van Bob-Evers Serie!!!!
Naam: Albert STENVERT en Kleinzoon
Date: zaterdag, 02 oktober 2010
Time: 06:28
Beste Bob Evers fans,
Ik heb een aantal berichten gelezen in het gastenboek van de Bob Evers site.
Dat de serie Bob Evers naar zoveel jaar nog zo leeft, dat is fantastisch!!!
Willy van Der Heide kwam vroeger veel bij mijn grootvader/ Albert Stenvert over de vloer.
Willy van Der Heide heeft een aantal jaren voor de Uitgeverij van mijn grootvader/opa Albert Stenvert geschreven.
Albert Stenvert heeft ook een aantal boeken van de Bod Evers Uitgegeven.
De tweede vrouw van mijn Grootvader/opa Albert Stenvert zij leeft nog, en zij heeft toen die tijd de Bob Evers zien opgroeien zij werkte die tijd ook mee in de Uitgeverij van Albert Stenvert en zij was die tijd ook veel bij de Bob Evers serie betrokken.
ik heb een goed contact met haar, en wij praten meestal over vroeger, de bob Evers tijd want die weet zij nog tot op de dag van vandaag, en bekijken oude foto's van vroeger.
mocht er belangstelling zijn voor informatie of vragen over die tijd van de Bob Evers dan kunt u gerust contact met mij opnemen.
Met vriendelijke groet,
W.G. Stenvert.
Website: www.albertstenvertenkleinzoon.nl
Naam: Freko
Date: dinsdag, 28 september 2010
Time: 13:19
ik heb nog een oude serie bob eversboekjes in mijn kelder welke ik wil ruilen tegen de e-book versie, indien belangstelling graag een mail naar: fkoumans@kabelfoon.nl
heeft u geen belangstelling maar weet wel hoe ik aan de e-books kan komen dan ook graag een mailtje.
Naam: Freko
Date: dinsdag, 28 september 2010
Time: 13:19
ik heb nog een oude serie bob eversboekjes in mijn kelder welke ik wil ruilen tegen de e-book versie, indien belangstelling graag een mail naar: fkoumans@kabelfoon.nl
heeft u geen belangstelling maar weet wel hoe ik aan de e-books kan komen dan ook graag een mailtje.
Naam: bolle
Date: zondag, 26 september 2010
Time: 20:16
Weet iemand hoe ik aan de e-books kan komen.
Ik weet dat ze er zijn maar ik kan ze nergens downloaden.
Naam: Zwaantje
Date: zondag, 19 september 2010
Time: 18:18
Vroeger leende ik stiekem de Bob Evers-boeken van mijn broer, want 'dat was toch niets voor een meisje'. Urenlange dubbele spanning,om het boek èn het stiekem moeten doen. Ben er nog steeds verslaafd aan, ook al ben ik de veertig ruim gepasseerd. Het mooiste: ik kan nu openlijk voor mijn favorieten uitkomen. Ik heb ze t/m deel 38 en hoop via rommelmarkten, tweede hands sites en recycle winkels de serie compleet te maken.
Naam: Pietje Bell
Date: zondag, 19 september 2010
Time: 17:37
Ik heb de hele serie t/m deel 50.
Geweldige serie en hoewel ik nu 44 ben ga ik de serie komende winter voor de 3e maal lezen. Lezen vanaf e-reader vindt ik helemaal niks, je moet gewoon een boek in je handen hebben.
Naam: Slager Arie
Date: dinsdag, 31 augustus 2010
Time: 18:27
Beste mensen.
Afgelopen weekend op bedevaart geweest naar Humbeek. Het was geweldig, het rijkswachtkantoor bestaat niet meer maar de sluis vanzelfsprekend wel, al is er geen café bij. Heerlijk daar eens te zijn geweest.
Naam: deurbel
Date: zondag, 29 augustus 2010
Time: 00:29
kijk maar op deze sites voor de series te bestellen. Daar heb ik ze ook vandaan.
www.boekbalie.nl;
www.deboekenkamer.nl
WWW.KINDERBOEKENKAST.NL
www.boekenhoekje.nl
Naam: zava
Date: donderdag, 19 augustus 2010
Time: 00:41
Ik heb de serie niet compleet,maar tot nummer 40.
Laats heb ik nr.47+48 kunnen kopen.
Ik zoek nu nog de andere nummers.
Is de serie ook te krijgen in E book?
Ik zou graag willen weten hoe en waar.
Naam: savage
Date: woensdag, 18 augustus 2010
Time: 15:44
Ik heb heel de serie compleet en ook compleet kapot gelezen
Kijk uit naar no 51 . Blij dat ik de serie nu ook op E.book heb
Nu nog een E.book reader.
Naam: Vicky
Date: woensdag, 18 augustus 2010
Time: 10:15
Ik ben 58 jaar en heb de hele serie meerdere malen gelezen. Ook de Otto Onge serie en de Wanda Moens serie. Voor mij houdt Bob Evers wel op na deel 34. Heb deze nummers ook ooit bezeten maar heb ze weggedaan
Naam: Vicky
Date: woensdag, 18 augustus 2010
Time: 10:15
Ik ben 58 jaar en heb de hele serie meerdere malen gelezen. Ook de Otto Onge serie en de Wanda Moens serie. Voor mij houdt Bob Evers wel op na deel 34. Heb deze nummers ook ooit bezeten maar heb ze weggedaan
Naam: Dixieland Crackerjacks
Date: dinsdag, 17 augustus 2010
Time: 16:50
Heel erg leuk dat overzicht van alle boeken op 1 pagina.
Schilperoort schrijf je alleen wel met een "t", niet met een "d".
Wellicht een correctie waard?
Verder heeft het laatste nog levende bandlid van de DSC van toen, Dim Kesber een geweldige voorstelling gegeven tijdens het jubileum van de DSC, 65 jarig bestaan op 8 mei 2010.
Met vriendelijke groeten,
Bert Brandsma
Naam: mientje mais
Date: vrijdag, 13 augustus 2010
Time: 23:12
Ik ben nu 66 heb indertijd eerst een zoon geholpen met de serie maar heb hem zelf helemaal compleet en hij niet. Ik heb de serie geloof ik al 4 maal gelezen en ik geniet er nog steeds van. Geen gevloek, wel prachtige scheldwoorden en een enorme baal humor. Ik geniet ervan en ik schijn een uitgesproken smaak te hebben voor jongensboeken.
Ik vind het geweldig dat er nog een deel uitkomt. Ik las hier heel per ongeluk over in de Oude Rotterdammer.
Naam: bas en bob
Date: maandag, 09 augustus 2010
Time: 22:15
Hallo,
Ik ben de serie weer aan het lezen, maar zag dat ik er een paar mis, dus die ga ik maar eens ergens vandaan vissen! Dankzij deze site wil ik het zeker allemaal lezen! Te gekke site zeg, erg mooi en duidelijk.
Daarnaast kan ik op de site niet precies achterhalen wanneer welk boek nu is uitgekomen. Is dat wel te vinden op de site, dan zou ik dit graag vernemen. groeten, Bob en Bas
Naam: Hans Kamping
Date: dinsdag, 03 augustus 2010
Time: 16:43
Zat van de week wat jeugd herinneringen op te halen met een kennis.
Laat deze nou ook BE fan zijn.
Stuurt hij vandaag een website op van BE.
Kom ik er zo achter dat er toch nog een nr. 51 is.
Ga ik dus gauw aanschaffen. Ik lees deze boekjes met grote regelmaat sinds 1964, toen ik van mijn zus er een kado kreeg.
Ga binnen kort maar weer eens bij nr 1 beginnen ben ik weer een tijdje zoet.En de boekjes verfilmen zou wel leuk zijn
Roel bedankt.
Naam:
Date: zaterdag, 31 juli 2010
Time: 00:48
Bedankt voor het plaatsen van het artikel van de Arendsoog Fandag op 18 september.
Hartelijke groeten,
Jack Nowee
Naam: Bibliotheek 't Uiltje
Date: dinsdag, 13 juli 2010
Time: 19:41
Via internet deel 14 gekocht: Een klopjacht op een kapitein. Bij de eerste regel een enorm deja vu gevoel..... Zit in de kaft van dit boekje de tekst van deel 11: Drie jongens en een caravan. Balen !! Of heeft iemand belang bij deze misdruk????
Naam: Uitgeverij de Eekhoorn
Date: maandag, 28 juni 2010
Time: 15:29
Hierbij een bericht van de uitgever over het bestellen
van 'Clandestiene streken op een cruiseschip'
vanuit het buitenland:
 | Verzending van 1 exemplaar buiten Nederland, maar binnen Europa: € 6,-
|
 | Verzending van 1 exemplaar buiten Europa: € 10,- |
 | Verzendkosten voor verzending van 2 exemplaren of meer buiten Nederland
worden vooraf aan de koper doorgegeven voor akkoord. |
 | De juiste gegevens voor buitenlandse betalingen. IBAN: NL65FTSB0644234288
BIC: FTSBNL2R
|
Met vriendelijke groet,
Uitgeverij De Eekhoorn
Mandy Verhoeven
Lamborghinilaan 2,3261 ND, Oud-Beijerland
Postbus 1557, 3260 BB, Oud-Beijerland
Tel: 0186-610788
Fax: 0186-620982
E-mail: mandy@weton.nl
Websites: www.weton.nl,
www.eekhoorn.com
Naam: Twitteraar
Date: donderdag, 17 juni 2010
Time: 14:06
Weet iemand wie hier achter zit?
http://twitter.com/Bob_Evers
Naam: Jan-Arie Evers
Date: zaterdag, 05 juni 2010
Time: 11:50
Gegroet mede-fans!
Ik heb de hele serie al zeker 50 keer gelezen, vanaf m'n 12de jaar (ik ben nu 45). Ik wilde graag 4 gedachtes met jullie delen:
1. In "Ali Roos als Arie Baba" trekken Jan En Bob nooit hun nieuwe kleren aan die ze hebben gekocht van de groenige nachtklerk.
2. Wat gebeurt er met de tomaatrood gelakte Ferrari van Jerry Miller?
3. Het werk van Peter de Zwaan slaat helemaal nergens op! Waarom moet hij nou de Bob Evers serie voortzetten? Het is Willy van der Heide toch niet? Alsof na de dood van Vincent van Gogh een andere schilder zijn werk zou voortzetten. Laat De Zwaan maar een eigen serie bedenken!
4. Sinds ik weet dat Van der Heide anti-semiet was, ben ik in twijfel. ga ik door met het herlezen van de serie? Ik wou dat ik nooit meer wilde weten over het leven van Willy van de Heide. Of is dit struisvogelpolitiek?
Naam: Fred de Koning
Date: maandag, 24 mei 2010
Time: 22:12
Aanvulling: ik zie dat ik dit al eerder geplaatst heb. Waarom wordt de link dan niet aangepast?
O ja, en mijn email-adres is ook veranderd; dat is nu zijnemajesteit APESTAART yahoo PUNT com .
Naam: Fred de Koning
Date: maandag, 24 mei 2010
Time: 22:09
De url van mijn Bob Evers verhaal klopt niet meer. Die is nu:
http://mijnstek.tk/BobEvers/?ref_bobevers-nl
Mijn boek Balance & Bulls (perikelen rond een popgroep), dat mede geïnspireerd is door Bob Evers, heeft ook een eigen site:
http://mijnstek.tk/BalanceBulls/?ref_bobevers-nl
Andere verhalen van mij:
http://mijnstek.tk/Fred-de-Koning/?ref_bobevers-nl
Naam: Ton
Date: vrijdag, 21 mei 2010
Time: 14:32
Leuk dat anderen ook vinden dat de Bob Evers serie (zeer) de moeite waard zal zijn om te verfilmen.
Ik heb als figurant meegedaan aan de kinderfilm Kapitein Rob en het geheim van professor Lupardi (2007) en toen de regisseur per mail voorgesteld dit eens te gaan doen.
Helaas niks van gehoord, maar wie weet dat nu dit alsnog wordt opgepikt....
Naam: Guus
Date: zaterdag, 15 mei 2010
Time: 14:46
Ik zie net een bijdrage over verfilmen van Bob Evers. Dat heb ik me ook altijd afgevraagd waarom dat nooit gebeurd is. Of zou dat toch minder leuk zijn dan de boeken zelf?
Naam: Jacob
Date: vrijdag, 14 mei 2010
Time: 12:54
aanvulling van voorgaande bericht, email adress is jknol@paradise.net.nz
Naam: Jacob
Date: vrijdag, 14 mei 2010
Time: 12:53
sinds kort hebben wij de serie tot en met deel 36. Helaas waren deel 34 en 35 in een andere snit geschreven met groffe taal en vloeken. Kan iemand mij informeren of dit in de originele uitgave ook zo is en/of deel 36 een episode op zichzelf is of dat er een vervolgboek op komt. Het blijkt dat ons deel eindigt met de laatste paginas eruit.Wij kochten de serie op goed vertrouwen en lieten het opsturen naar ons adres in New Zealand. Alvast hartelijk bedankt voor enige reactie
Naam: Jan
Date: donderdag, 06 mei 2010
Time: 23:55
Gezocht Rene Verhulst
Wij hebben in het verleden al contact gehad maar ik ben jou e-mail adres kwijt. Zou je contact kunnen/willen opnemen?
Ik heb enkele vragen?
janhulshof@12move.nl
Naam: Fred de Koning
Date: woensdag, 14 april 2010
Time: 23:36
Hallo,
De url van mijn site is verouderd. Die is nu:
http://mijnstek.tk/Bob-Evers voor mijn Bob Evers verhaal
http://mijnstek.tk/Fred-de-Koning voor mijn andere schrijfsels
Naam: Eagle
Date: maandag, 05 april 2010
Time: 00:37
Ik kom op internet(ftd) titels tegen als
Puzzel in Pittsburg of
De man in het lichtgrijze pak
van Willy van der Heide
Kan iemand mij vertellen wat dit voor soort boeken zijn?
Naam: Prim
Date: zondag, 07 februari 2010
Time: 20:54
Ik heb iets ontdekt. Als men de jaargetijden van alle bob-evers boeken achter elkaar zet, na nauwkeurig lezen,
zitten de jongens vier jaar op de HBS, voordat ze in boek 16, 'Nummer 9 seint New York', naar Amerika gaan voor hun eindexamen.
Dit lijkt me wat stug, dat de jongens dus 4 jaar HBS doen na hun avonturen in de Stille Zuidzee? Zijn er meer mensen die zich hebben verdiept in het tijdsbestek waartussen alle verhalen zich afspelen en hier meer van weten?
Dan is er nog iets, boek 11 speelt zich af in een zomervakantie, boek 12 in een pinkstervakantie, maar in boek 13 wordt weer gerefereerd naar het avontuur in boek 11, en er wordt gezegd dat boek 13 zich in dezelfde zomervakantie afspeelt, vlak na het avontuur uit boek 11. Nu is mijn vraag, weet iemand of boek 12 soms later is geschreven dan boek 13, maar om wat voor reden dan ook eerder is uitgekomen?
Naam: Arnold
Date: vrijdag, 05 februari 2010
Time: 10:20
Dag allemaal.
Geweldig hoor, om na meer dan 50 jaar weer deze boeken te lezen.
Ik heb ze nu bijna allemaal, behalve...
Bob Evers - 048 - Grof Geschut Op Schateiland
Bob Evers - 049 - Maxibotsing Op Een Minibaan
Bob Evers - 050 - Rumoer In En Rustgebied
Kan iemand mij aan de .pdf versie van deze helpen?
Ik hoor het graag,
Groet,
Arnold
down.load@casema.nl
Naam: sandokan
Date: zondag, 31 januari 2010
Time: 13:41
Hoi, erg leuke site. Ben net sinds een paar weken weer besmet met het Bob Evers-virus. Ben op zoek naar alle oude delen ( Moriën / van Giffen ). Zit inmiddels op 16 delen. Vanaf 1980 tot 1985 alle delen gelezen ( sommige meerdere keren ). Ben weer begonnen in Drie jongens en een caravan. Tjonge, dat blijft gewoon leuk!
Groet
Naam: Nickje
Date: donderdag, 28 januari 2010
Time: 14:46
Nick_1964@hotmail.com
Ik ben op zoek naar de pdf delen 48,49 en 50, de overige delen heb ik al in bezit, is er iemand die me aan deze laatste 3 pdf delen kan helpen ?
Het gaat om:
48: 2001 - Grof geschut op Schateiland
49: 2002 - Maxibotsing op een minibaan
50: 2003 - Rumoer in een rustgebied
Naam: Nickje
Date: dinsdag, 26 januari 2010
Time: 16:20
Als kind las ik deze boeken al,en heb laatst omdat ze stuk gelezen waren bij de uitgeverij alle delen opnieuw besteld,kostte wel wat maar ben blij dat ik ze heb, ik hoop dat ze er ooit ook als e-book komen.
Maar ik heb de serie in elk geval weer helemaal compleet en nieuw !
Naam: SHREK
Date: woensdag, 13 januari 2010
Time: 20:14
hoi,
leuke site , vraagje; is er ooit iemand geweest die op het idee gekomen is om een boek over Bob Evers te verfilmen?
Lijkt me een stuk leuker dan die kameleonfilmpjes,,,
Naam: Coen Kooyman
Emailadres: coenkooyman@hotmail.com
Plaats: Voorthuizen
Leeftijd: 16
Date: zondag, 27 december 2009
Time: 22:09
kwam een aantal jaar geldeden in de doos met oude boeken van m'n pa de bob evers collectie tegen
weliswaar incompleet maar toch best wat boeken. ik vond het geweldige boeken en doe nu goed m'n best de collectie compleet te maken maarja moet nog 4 boeken en laat die nu net de duurste zijn en wat boven mijn budget liggen maar ze zullen er wel komen.
zojuist ben ik door m'n boeken heen en ben ik weer begonnen in deel 1 voor de 2e keer.
deze boeken zullen mij nooit vervelen.
Naam: B.B.
Emailadres: bassalona@hotmail.com
Plaats: Holland
Leeftijd: 38
Date: vrijdag, 18 december 2009
Time: 01:57
Heibel in Honolulu
GEZOCHT: Sentiment voor mijn oom als kerstcadeau: "Bob Evers Heibel in Honolulu".
gaarne één exemplaar, pocket-versie.
Asap contact voor prijs en verzenden.
Naam: Lennard B
Emailadres: lenman87@hotmail.com
Plaats: Tiel
Leeftijd: 22
Date: woensdag, 16 december 2009
Time: 22:32
Dag mede-BE-fans,
als relatief jonge lezer heb ik echter wel een behoorlijk complete collectie boekjes. Echter nu mis ik nummer 33 (Zeegevecht...). Verder ben ik t/m 48 compleet.
Wij kan mij helpen aan mijn missende delen of weet waar ik ze kan krijgen?
Alvast bedankt!
Naam: Willem Broer
Emailadres:
Plaats:
Leeftijd: 63
Date: dinsdag, 24 november 2009
Time: 16:37
Leuk weer eens mijn jeugdboeken terug te zien op internet. Ik wordt overigens met enige regelmaat aan Bob Evers herinnerd. In een van de avonturen wordt melding gemaakt van een Tilburgse vriend bij wie zij logeren. Er is sprake van een boerderij aan de weg tussen Tilburg en Breda (de huidige N282) waarop de afbeelding van Sint Nicolaas te zien is. Die boerderij met afbeelding en al bestaat nog steeds,
Groeten, Willem Broer
Naam: Kitty Lolkema
Emailadres: kittyvankiwi@gmail.com
Plaats: Groningen
Leeftijd: 47
Date: dinsdag, 17 november 2009
Time: 21:15
Hallo Bob Everskenners. Kan iemand mij vertellen welke lettertypes gebruikt zijn op de Bob Eversomslagen? Bij voorbaat dank.
Naam: Richard Blotkamp
Emailadres: re.blotkamp@gmail.com
Plaats: Veenendaal
Leeftijd: 38
Date: woensdag, 11 november 2009
Time: 22:22
Voor diegenen die eventueel op zoek zijn naar kranteknipsels van de feuilleton zoals die een aantal jaren geleden in het Algemeen Dagblad is gepubliceerd :
Ik heb een aantal complete series kranteknipsels daarvan op marktplaats te koop staan.
Even zoeken op steekwoorden als feuilleton en Bob Evers en voilla.
Naam: Yvonne: Boekenhoekje.nl
Emailadres: info@boekenhoekje.nl
Plaats: Venlo
Leeftijd: 39
Date: maandag, 02 november 2009
Time: 20:49
Voor de vele fans die nog delen uit de beginserie zoeken, we hebben er regelmatig op voorraad.
Vele delen met de iluustraties van Morien/ van Giffen, maar ook een groot aantal nieuwe boeken van Zeijlstra.
Delen t/m nr 30 bijn altijd voorradig.
Verder van tijd tot tijd enkele hogere delen, zoals momenteel delen:
B39 - Bob Evers - Bouwbonje om een staalskelet - € 6,50
B43 - Bob Evers - Bizarre klussen met vakantiebussen - nieuw - € 20,00
Interesse: kijk en bestel via http://www.boekenhoekje.nl
Naam: Remco Neerhof
Emailadres: remco@neerhof.nl
Plaats: Aalten
Leeftijd: 32
Date: woensdag, 30 september 2009
Time: 19:44
Op Shelfari houd ik bij wat ik heb gelezen, momenteel lees, of nog van plan ben om te lezen. Ik heb er ook mijn Bob Evers collectie aan toegevoegd:
http://www.shelfari.com/series/Bob-Evers
Naam: Debby Pieck
Emailadres: debbypieck@gmail.com
Plaats: Goudswaard
Leeftijd: 42
Date: dinsdag, 08 september 2009
Time: 15:00
Goedemorgen,
Mijn echtgenoot heeft uit zijn jeugd de Bob Evers Serie (Willy van der Heide - M. Stenvert & Zoon uitgevers Meppel) hardcover stofomslag in perfecte staat(ca. 1953) en voorzien van prachtige tekeningen.
Wellicht heeft u interesse.
Het betreft de navolgende titels:
Sensatie op een Engelse vrachtboot
Een dollarjacht in een D-trein
Drie jongens als circusdetective
Een motorboot voor een drijvend flesje
Nummer negen seint New-York
Een radarboot als zilvervloot
Tramalant op Trinidad
De strijd om het goudschip
Tumult in een toeristenhotel
Speurtocht door Noord-Afrika
De jacht op het koperen kanon
Drie jongens in een caravan
Een overval in de lucht
Vreemd krakeel in Calafornie
Drie jongens op een onbewoond eiland
Een meesterstunt in Mexico
Een klopjacht op een kapitein
Kabaal om een varkensleren koffer
Avonturen in de Stille Zuidzee
Voor meer info of te mailen foto's bel 06-14348204 of mail me: debbypieck@gmail.com
Met vriendelijke groet,
Debby Pieck
Naam: Jaap Verduijn
Emailadres: office@verduijn.ws
Plaats: Ede
Leeftijd: 64
Date: dinsdag, 01 september 2009
Time: 23:53
Misschien wel leuk voor fans van Willy van der Heide oftewel Willem W Waterman: op http://hachelboutsharem.pumbo.nl is vanaf heden verkrijgbaar mijn nieuwste boek "Hachelbout's Harem". De hilarische tijd waarin ik samen met Willem op het "Motorschip Maria van Mijdrecht" in de Amsterdamse Prinsengracht woonde wordt er uitgebreid in beschreven, evenals andere komische perioden.
Zie Willem door de ogen van iemand die hem goed heeft gekend en bijna een kwart eeuw met hem bevriend is geweest!
Jaap Verduijn, http://www.jaapverduijn.com
Naam: Tienke Bouwmeester
Emailadres: familiebouwmeester@kpnplanet.nl
Plaats: Montfoort
Leeftijd: 47
Date: dinsdag, 28 juli 2009
Time: 13:17
Ik heb de volgende Bob Evers boekjes die een liefhebben wel van me mag kopen voor een schappelijk prijsje. Liefst allemaal tegelijk.
01 Avonturen in de Stille Zuidzee
03 De strijd om het goudschip
04 Een overval in de lucht
05 De jacht op het koperen kanon
06 Sensatie op een Engelse vrachtboot
07 Tumult in een toeristenhotel
08 Drie jongens als circusdetective
09 Een dollarjacht in een D-trein
10 Een speurtocht door Noord-Afrika
11 Drie jongens en een caravan
12 Kabaal om een varkensleren koffer
13 Een motorboot voor een drijvend flesje
14 Een klopjacht op een kapitein
15 Een raderboot als zilvervloot
16 Nummer negen seint New York
17 Een meesterstunt in Mexico
18 Trammelant op Trinidad
19 Vreemd krakeel in Californie
20 Lotgevallen rond een locomotief
21 Pyjama-rel in Panama
22 Vreemd gespuis in een warenhuis
23 Wilde sport om een nummerbord
26 Stampij om een schuiftrompet
30 Heibel in Honoloeloe
Naam: Leo de Vos
Emailadres: leodevos44@yahoo.com
Plaats: Athene
Leeftijd: 64
Date: vrijdag, 10 juli 2009
Time: 14:35
Wie wil mij het feuilleton"clandestiene streken op een
cruiseschip" toezenden
bij voorbaat dank = Leo de Vos
Email: leodevos44@yahoo.com
Naam: Ellen
Emailadres: sassafrass.store@gmail.com
Plaats: Uden
Leeftijd: 45
Date: maandag, 06 juli 2009
Time: 22:18
Informatieve site!!
En mocht men Bob Evers boekjes zoeken, kom eens langs...
Groetjes,
Ellen
http://www.sassafrass-store.com
Naam: henk heinen
Emailadres: heinenhuisjes@post.com
Plaats: Overschild
Leeftijd: 44
Date: dinsdag, 30 juni 2009
Time: 21:02
AANRADER
HAllo,
Op en via oerbobjes@gmail.com is er een speciale uitvoering van een overval in de lucht te bestellen:
A HOLD UP IN MID AIR oftewel een speciale versie in het engels getypt op een typemachine met aanpassingen en verbeteringen van WvdH himself.
Kijk op marktplaats of op de site van oerbobjes.
Bijzonder leuk!!!!!!!
Naam: Joke Renzenbrink
Emailadres: joke.renzenbrink@planet.nl
Plaats: Zwolle
Leeftijd: 50
Date: zaterdag, 27 juni 2009
Time: 12:46
Ik heb een stapel Bob Evers boekjes (pocketboekjes) die ik graag kwijt raak aan een liefhebber.
Naam: Evert van der wiel
Emailadres: Ej_vanderwiel@hotmail.com
Plaats: Joure
Leeftijd: 23
Date: vrijdag, 19 juni 2009
Time: 00:10
Geweldige reeks deze boeken! Heb nu tot en met nummer 32 zowAt alles compleet. Nu hopen dat we de rest ook kunnen krijgen.. Dus voel vrij te reageren cq handelen!
Mvg,
E. Van der wiel
Naam: Jacob
Emailadres: jknol@paradise.net.nz
Plaats: Upper Hutt New Zealand
Leeftijd: 51
Date: dinsdag, 16 juni 2009
Time: 03:37
Zou graag de serie compleet hebben. Heb de nummers 1,2,3,4,12 and 22. Onze kinderen lezen ook nederlands en verslinden de bob evers boeken.
Naam: bos
Emailadres: willem.bos@telenet.be
Plaats: meeuwen, belgie
Leeftijd: 50
Date: maandag, 08 juni 2009
Time: 10:00
weet iemand waar ik nog boeken van de Bob Evers serie kan bestellen? Ik las ook dat je de nummers van 47-51 kunt bestellen. Maar waar?
Naam: David Lambregts
Emailadres: david@lambregts.nl
Plaats: WIlnis
Leeftijd: 46
Date: woensdag, 20 mei 2009
Time: 08:36
Vroeger met veel plezier de meeste delen wel gelezen. Nu recent, zijn mijn kinderen er ook aan begonnen. Ik heb zelf alleen nog de delen 1 t/m 6. Rest is tweede hands wel te krijgen maar ik vroeg me af of ze ook al ergens electronisch als Ebook of PDF te krijgen zijn. Er worden momenteel veel boeken als ebook aangeboden.
Is er iemand die dit weet ?
Naam: Mark van der Ploeg
Emailadres:
Plaats: Leek
Leeftijd: 32
Date: dinsdag, 12 mei 2009
Time: 16:31
Ik kan via via de hele BE-serie (nr 1 t/m 50) kopen. Helaas wil de verkoper geen losse delen verkopen. Heeft iemand een idee wat een reeel bedrag is om op tafel te leggen?
Naam: Roco
Emailadres:
Plaats: Almelo
Leeftijd: 55
Date: zondag, 10 mei 2009
Time: 17:09
Ik wil diegene, die verantwoordelijk is voor de tekst over de mailinglist, verzoeken om de zinsnede over Peter de Zwaan, in het stukje ärchief" te verwijderen.Het is niet correct en niet netjes om iets dergelijks op deze plek te plaatsen, als je het al hebt over fatsoensregels en het is onnodig mensen te kwetsen, als je een bepaalde mening hebt.
Naam: Oude Vrielink
Emailadres: r.m.oudevrielink@home.nl
Plaats: Rijen
Leeftijd: 34
Date: dinsdag, 05 mei 2009
Time: 21:13
Beste lezer,
Ik heb een tas met 33 boekjes van Willy van der Heide.
Weet je iemand die ik hiermee blij kan maken?
Hierbij een aantal titels:
- een motorboot voor een drijvend flesje
- kunstgrepen met kunstschatten
- de strijd om het goudschip
- arie roos wordt geheimagent
Met vriendelijke groet,
Monique
Naam: Jeroen
Emailadres: jveik@dds.nl
Plaats: -
Leeftijd: 36
Date: donderdag, 23 april 2009
Time: 13:30
Gevalletje plagiaat?
Als je de voorkant van Bert Zeijlstra van "Een Speurtocht door Noord-Afrika" bekijkt:
http://tinypic.com/view.php?pic=2808tch&s=5
lijkt dat toch verdacht veel op het volgende plaatje uit "Luc Orient - Het dal van de drie zonnen":
http://tinypic.com/view.php?pic=5e8z9g&s=5
wat te vinden is in dit album:
http://tinypic.com/view.php?pic=w8qs1j&s=5
op deze bladzijde:
http://tinypic.com/view.php?pic=dwyhbl&s=5
Weet iemand of er nog meer van dit soort gevallen van Bert Zeijlstra bekend zijn?
groet,
Jeroen
Naam: alwin
Emailadres: cebeco@home.nl
Plaats: boxmeer
Leeftijd: 46
Date: donderdag, 09 april 2009
Time: 16:16
Na 25 jaar weer eens aan de serie begonnen.Heerlijk.Kruip er weer helemaal in.Geweldige serie is het.
Naam: j.sleeman
Emailadres: j.sleeman@chello.nl
Plaats: almere
Leeftijd: 40
Date: donderdag, 02 april 2009
Time: 21:31
Naam: wendy rietveld
Emailadres: wendy@lincapelle.nl
Plaats: Capelle aan den IJssel
Leeftijd: 25
Date: vrijdag, 13 maart 2009
Time: 13:25
Goedemiddag
Voor een middelbare school in Capelle aan den IJssel (nabij Rotterdam) zijn wij op zoek naar iemand die een workshop striptekenen aan kan bieden.
Het gaat om 3 lessen van twee uur op de volgende dinsdagen van 14:30 tot 16:30.
7, 14 en 21 april
In het kader van het project de Brede School bieden wij (Stichting LinC, kinder,-en jongerenwerk) elke dinsdag de leerlingen uit de eerste en tweede klassen de mogelijkheid na schooltijd allerlei leuke, educatieve workshops te volgen. Het striptekenen is hier onderdeel van.
Graag verneem ik van u of jullie deze data beschikbaar zijn en wat de kosten bedragen (inclusief BTW en reiskosten).
Mochten jullie interesse hebben dan wil ik ook graag weten wat het maximaal aantal deelnemers is.
Naam: Robert Niekus
Emailadres: robertniekus@casema.nl
Plaats: Amstelveen
Leeftijd: 44
Date: donderdag, 05 maart 2009
Time: 20:58
Door Eppo heb ik (veel te laat) de Bob Evers strips ontdekt. Bij De Boekenhalte heb ik nog de HC delen 3 en 4 van De Boekenhalte editie (met prent)kunnen bemachtigen. Wie kan mij helpen aan de delen 1 en 2?
Alvast bedankt, Robert
Naam: frans hofmann
Emailadres: efhagr@gmail.com
Plaats: groningen
Leeftijd: 46
Date: donderdag, 05 maart 2009
Time: 19:54
hallo,
heb net voor het eerst de be site bezocht, met overzicht van alle uitgebrachte nummers. heb alle pockets(op dit moment lees ik pyamarel in panama),heb ze allemaal tig keer gelezen, maar ik heb het overzicht net gezien en de nummers van de drukken,in het overzicht, die in de pockets staan ,verschillen met de gemelde drukken in mijn boekjes. hoe kan dit? groeten frans, groningen
Naam: Caroline van der Lee
Emailadres:
Plaats: Hilversum
Leeftijd: 48
Date: donderdag, 19 februari 2009
Time: 19:57
Beste Henk,
Het is zeker de bedoeling om Een overval in de lucht in album te publiceren. Als alles gaat volgens planning, verschijnt dit in het voorjaar van 2010.
Voorpublicatie in een blad als de EPPO maakt het voortbestaan van de Bob Evers strip financieel mogelijk.
Met vriendelijke groet van Caroline van der Lee, publiciteit Bob Evers strip
Naam: henk heinen
Emailadres: heinenhuisjes@post.com
Plaats: overschild
Leeftijd: 43
Date: donderdag, 19 februari 2009
Time: 13:51
Hallo,
Is er bij iemand bekend of het stripverhaal Overval in de lucht, wat nu in de nieuwe Eppo staat, straks ook als compleet album uitgegeven gaat worden? Ik heb Eppo 1 gekocht en ben erg blij met een nieuw Bob Evers verhaal,maar vind de overige strips niet echt leuk en om dan op het end van de rit 99 euro uit te geven voor
25 Eppo's en een mooi verhaal,vind ik wat aan de prijzige kant.
Wie weet hier meer van.
Groeten Henk
Naam: Ellen
Emailadres: sassafrass.store@gmail.com
Plaats: Uden
Leeftijd: 44
Date: zondag, 25 januari 2009
Time: 11:54
Leuke en informatieve site!
Met vriendelijke groet,
Ellen
Sassafrass Store
http://www.sassafrass-store.com
Naam: Jeroen Bouwmeester
Emailadres: familiebouwmeester@kpnplanet.nl
Plaats: montfoort
Leeftijd: 53
Date: donderdag, 15 januari 2009
Time: 11:02
Ik heb de volgende Bob Evers boeken:
Nr. 1 t/m 23 en nummer 26 en 30
Sommigen zien er nog heel mooi uit, anderen wat minder.
Mogen ook los verkocht worden.
Verzendkosten voor de koper.
Naam: Jeroen Bouwmeester
Emailadres: familiebouwmeester@kpnplanet.nl
Plaats: montfoort
Leeftijd: 53
Date: donderdag, 15 januari 2009
Time: 11:01
Ik heb de volgende Bob Evers boeken:
Nr. 1 t/m 23 en nummer 26 en 30
Sommigen zien er nog heel mooi uit, anderen wat minder.
Mogen ook los verkocht worden.
Verzendkosten voor de koper.
Naam: Jeroen Bouwmeester
Emailadres: familiebouwmeester@kpnplanet.nl
Plaats: montfoort
Leeftijd: 53
Date: donderdag, 15 januari 2009
Time: 11:00
Ik heb de volgende Bob Evers boeken:
01 Avonturen in de Stille Zuidzee
02 Drie jongens op een onbewoond eiland
03 De strijd om het goudschip
04 Een overval in de lucht
05 De jacht op het koperen kanon
06 Sensatie op een Engelse vrachtboot
07 Tumult in een toeristenhotel
08 Drie jongens als circusdetective
09 Een dollarjacht in een D-trein
10 Een speurtocht door Noord-Afrika
11 Drie jongens en een caravan
12 Kabaal om een varkensleren koffer
13 Een motorboot voor een drijvend flesje
14 Een klopjacht op een kapitein
15 Een raderboot als zilvervloot
16 Nummer negen seint New York
17 Een meesterstunt in Mexico
18 Trammelant op Trinidad
19 Vreemd krakeel in Californie
20 Lotgevallen rond een locomotief
21 Pyjama-rel in Panama
22 Vreemd gespuis in een warenhuis
23 Wilde sport om een nummerbord
26 Stampij om een schuiftrompet
30 Heibel in Honoloeloe
Sommigen zien er nog heel mooi uit, anderen wat minder.
Mogen ook los verkocht worden.
Verzendkosten voor de koper.
Naam: Jeroen Bouwmeester
Emailadres: familiebouwmeester@kpnplanet.nl
Plaats: montfoort
Leeftijd: 53
Date: donderdag, 15 januari 2009
Time: 10:58
Ik heb de volgende Bob Evers boeken:
[ Home / inhoud ] [ Blog (nieuws) ] [ Doorzoek alle Bob Evers-sites! (nieuw) ] [ Gastenboek ] [ Statistiek ]
[ Bob wie? ] [ Boeken ] [ Stripalbums ] [ Fans ]
[ Bovenliggende pagina ] [ Volgende pagina ]
Boeken | Titeloverzicht
01 Avonturen in de Stille Zuidzee
02 Drie jongens op een onbewoond eiland
03 De strijd om het goudschip
04 Een overval in de lucht
05 De jacht op het koperen kanon
06 Sensatie op een Engelse vrachtboot
07 Tumult in een toeristenhotel
08 Drie jongens als circusdetective
09 Een dollarjacht in een D-trein
10 Een speurtocht door Noord-Afrika
11 Drie jongens en een caravan
12 Kabaal om een varkensleren koffer
13 Een motorboot voor een drijvend flesje
14 Een klopjacht op een kapitein
15 Een raderboot als zilvervloot
16 Nummer negen seint New York
17 Een meesterstunt in Mexico
18 Trammelant op Trinidad
19 Vreemd krakeel in Californie
20 Lotgevallen rond een locomotief
21 Pyjama-rel in Panama
22 Vreemd gespuis in een warenhuis
23 Wilde sport om een nummerbord
26 Stampij om een schuiftrompet
30 Heibel in Honoloeloe
Sommigen zien er nog heel mooi uit, anderen wat minder.
Mogen ook los verkocht worden.
Verzendkosten voor de koper.
Naam: Ton Rijghard
Emailadres: a.w.rijghard@planet.nl
Plaats: Hardenberg
Leeftijd: 64
Date: maandag, 12 januari 2009
Time: 17:09
Beste Marco,
Ik heb 3 boeken uit de serie, het zijn geen pockets maar met een harde kaft.
Titels
Een dollarjacht in een D-trein 4e druk, uitgever Stenvert en zn.
Tumult in een toeristenhotel, 4e druk door Stenvert en Zn
Stampij om een schuiftrompet 1e druk De eekhoorn
De stofomslagen zijn verloren gegaan.
Ik weet niet wat de verkoopwaarde van deze boeken is.
Ik wil ze verkopen tegen een redelijke prijs.
Heb jij enig iedee of er voor de harde kaft uitvoering belangstelling bestaat?
Ik hoor graag van je.
Naam: Edwin
Emailadres: edwin.kort@gmail.com
Plaats: Arnhem
Leeftijd: 42
Date: maandag, 05 januari 2009
Time: 23:04
http://www.bobevers-fan.nl forum voor de Bob Evers liefhebber (in oprichting).
Naam: Marcel
Emailadres: m.louis@wanadoo.nl
Plaats: Amsterdam
Leeftijd: 40
Date: maandag, 05 januari 2009
Time: 21:52
Linkje naar een Youtube-filmpje met een zingende Willy van der Heide:
http://www.youtube.com/watch?v=lw1MMVxGgEw
Groetjes Marcel
Naam: Bert vonno
Emailadres: g.vonno@hetnet.nl
Plaats: Swifterbant
Leeftijd: 60
Date: woensdag, 19 november 2008
Time: 20:52
Hallo Marco.
Ik heb de komplete 32 delige serie van Bob Evers, uit 1970.(pockets)
Daar ik ruimte aan het maken ben en de boeken al zo vaak heb gelezen, zou ik ze graag willen verkopen.
Alleen heb ik geen idee welk prijs kaartje er aan zou moeten hangen., ze zijn alle 32 in zeer goede staat.
Graag je reaktie, alvast bedankt.
vr.groet Bert Vonno.
Naam: André de Vries Emailadres: adv-online@tele2.nl Plaats: Heemskerk Leeftijd: 38 Date: Sunday, 16 November 2008 Time: 12:33
Mijn vader heeft in zijn jeugd al deel 1 t/m 32 gekocht. Dit zijn de orginele paperback met de originele kaft tekeningen. Ik heb ze al meerdere malen gelezen en ben er onlangs weer opnieuw in begonnen. Ik ga ook zeker de serie aanvullen met de nieuwe uitgaven. Het is geweldig om te zien hoe deze verhalen nog steeds populair zijn. Wellicht is het leuk om deze site aan te vullen met scans van de originele kaft tekeningen? Hier wil ik best bij helpen zodra ik een nieuwe scanner gekocht heb.
Groet, André
Naam: Jaap Verduijn Emailadres: office@verduijn.ws Plaats: Ede Leeftijd: 63 Date: Monday, 03 November 2008 Time: 18:14
Bert schrijft: "Van de Bob Evers serie heb je "2 serie's" met een rode eekhoorn op de rugzijde en een zwarte eekhoorn, wat is het verschil?"
Bertebaas, ik weet het niet zeker, maar het eerste dat spontaan bij me naar boven komt borrelen is dat wellicht het oorspronkelijk rode logo na de dood van Bolle Jan Stenvert in stemmig zwart werd veranderd. Kweeniezekerhoor, maar dit soort dingen is wel eerder vertoond. De Amerikaanse wapenfabriek Sturm, Ruger & Co had oorspronkelijk een rood adelaartje als logo, maar nadat meneer Sturm peigerde werd het veranderd in zwart, en zo is het gebleven.
Jaap Verduijn.
Naam: Jaap Verduijn Emailadres: office@verduijn.ws Plaats: Ede Leeftijd: 63 Date: Monday, 03 November 2008 Time: 17:50
Tja, dat waren mooie tijden, toen ik met Willem Waterman op de "Maria van Mijdrecht' woonde! Ik was in die tijd (1972/1973) redacteur van het Nieuwsblad voor de Boekhandel (dat nu al jarenlang "Boekblad" heet), en ik woonde beroepshalve geregeld boekpresentaties bij van uitgevers die een nieuw salontafelboek wilden promoten. Zo was er bij uitgeverij Becht het rijk geïllustreerde en in voorname prachtband gebonden werk "De Man van Nazareth", een bloed-duur Jezus-boek waarvan alle journalisten na afloop van de receptie een exemplaar mee kregen. Daarmee op het "Motorschip Maria van Mijdrecht" aangekomen trof ik een bedrukt kijkende Willem, die desgevraagd verklaarde: "Ik heb géén geld, en wèl dorst, Japie!" Vol begrip gaf ik te kennen: "Ik ben er precies hetzelfde aan toe, Willem. Maar misschien wéét ik daar iets op". Gelijktijdig wendden onze blikken zich naar het dure prachtwerk dat ik onder de arm geklemd hield. "De Slegte?" suggereerde Willem. "De Slegte" beaamde ik.
Merkbaar opgemonterd beenden wij als één schrijver naar de Kalverstraat, waar De Slegte nog in het oude pand zat dat later met Hotel Polen zou afbranden. Na enig beschaafd onderhandelen met de inkoper ontving ik dertig toenmalige guldens voor het boekwerk, een som waarvoor je in 1972 nog een héél aardige slok tot je kon nemen! Onderweg terug naar de Jordaan met z'n vele kroegen overhandigde ik Willem de helft van de zojuist verworven som, want dat soort dingen, daar waren wij niet kinderachtig in. Vervolgens betraden wij "De Oude Wester" op de hoek van de Rozengracht, alwaar Willem met zijn bekende stentorstem bulderde: "Jaap heeft zojuist zijn Zaligmaker verkocht voor dertig zilverlingen, en wij noemen hem vanaf heden Jaap 'Judas' Verduijn. Judas, neem een pilsje van mij". Dat deed ik. Even later gaf ik er een terug. Toen Willem weer. En zo ging het door, tot alle dertig zilverlingen op waren, zodat een nieuwe rekening diende te worden geopend tot de eerstvolgende salarisdag. Dat bleek geen probleem en zo moet het, alhoewel ik mij van de latere uurtjes weinig meer herinner, een hoogst bevredigende avond zijn geworden. En dat alles dankzij Jezus, van wie ik sinds die dag oprecht geloof dat Hij wel degelijk de Zoon van God moet zijn geweest. Dat kàn toch haast niet anders?
Jaap 'Judas' Verduijn.
Naam: René Schmitz Emailadres: renesmiegel@hotmail.com Plaats: Rotterdam Leeftijd: 44 Date: Tuesday, 28 October 2008 Time: 19:43
Hallo, heb eindelijk de hele serie (behalve nr 50)kompleet. Ik krijg nummer 50 nergens te pakken. Kan ik van iemand tegen betaling een kopie krijgen, zodat ik het einde weet, duurt misschien nog een hele tijd voordat ik hem eindelijk in mijn bezit heb. Wanneer is er een Bob Evers beurs? Ik heb namelijk allemaal pocket uitgaven, behalve deel 47 48 en 49. Deze zou ik graag ruilen, omdat dit mooier staat in de boekenkast.
Naam: Jaap Verduijn Emailadres: office@verduijn.ws Plaats: Ede Leeftijd: 63 Date: Saturday, 25 October 2008 Time: 16:49
Het doet me plezier dat de belangstelling voor mijn oude vriend Willem W. Waterman (Willy van der Heide) sinds zijn dood niet is afgenomen, maar nog steeds voortraast als een bosbrand in Californië.
Van 1971 tot aan zijn dood in 1985 ben ik bevriend geweest met Willem. De leukste en meest bezopen tijd uit onze vriendschap was de periode toen ik met hem op het "Motorschip Maria van Mijdrecht" woonde, van begin 1972 tot en met april 1973. Willem, als eigenaar van het 20 meter lange schip, woonde in het comfortabel ingerichte ruim, en zelf verbleef ik met scheepspoes Murkemans in de roef en het stuurhuis.
Dat schip, toen strategisch gelegen in de Amsterdamse Prinsengracht tegenover café Het Papeneiland, bood op iedere willekeurige dag gastvrijheid aan méér creatieve gekken dan een compleet gesticht in een heel jaar. Flip van den Burgt, Gerrit Komrij, Carel Willink, Sylvia Quiel, Robert Jasper Grootveld... het zijn slechts enkele van de markante karakters die daar kind aan huis, of liever aan boord, waren.
Voor potentiële pelgrims die dit historische binnenvaartschip wel eens willen zien: nadat Willem het had verkocht werd het een eind verder "stroomopwaarts" gesleept, en voor zover ik weet ligt het daar nog steeds, in de Prinsengracht vlakbij de Rozengracht.
Het is een bedevaart waard (brede grijns)!
Jaap Verduijn.
Naam: Henk Heinen Emailadres: heinenhuisjes@post.com Plaats: Overschild Leeftijd: 43 Date: Wednesday, 08 October 2008 Time: 11:11
Hallo,
In het verleden heeft de uitgeverij de Eekhoorn drie Bob Evers boeken in het zuid afrikaans uitgegeven. Die zijn nergens meer op internet of andere kanalen te verkrijgen. De uitgever wil/kan/mag deze boeken niet nogmaals uitgeven. Wellicht is er een actie op te zetten om de uitgever over te halen dit alsnog te doen. Ik neem aan dat ik niet de enige ben die de verzameling uit wil breiden met deze niet alledaagse
boeken.Is het wat om dit via de officiele Bob Evers fanclub te laten coordineren zodat alle wensen in een keer aan de uitgever doorgegeven worden.
Laat weten wat jullie er van vinden en of het de moeite waard is om er wat aan te doen.
Als ik de enige ben, laat weten waar ik een zuidafrikanse uitgaven kan lezen,lenen of kopen...
Groeten Henk Heinen
Naam: Bert de Jong Emailadres: www.m.de.jong-g6k@kpnplanet.nl Plaats: Beverwijk Leeftijd: 49 Date: Tuesday, 30 September 2008 Time: 14:57
Hallo Marco,
Ik heb een paar vraagjes, misschie dat u mij
daarmee kan helpen.
Van de Bob Evers serie heb je "2 serie's"
met een rode eekhoorn op de rugzijde en een
zwarte eekhoorn, wat is het verschil ?
Rode eekhoorn gaat niet verder dan t/m nr 32,
bij mij weten, klop dit ?
Zwarte eekhoorn t/m nr 50 .
En is er bij de zwarte eekhoorn 2x nr 50?
Een gewone nr 50 en een jubileumuitgave nr 50.
Zoja, kan ik nog ergens terecht voor de gewone
uitgave ( jubileum nr 50 heb ik = 75 euro ).
Alvast bedankt.
mvg Bert
Naam: ajs Emailadres: a-j-s@live.nl Plaats: Leeftijd: 14 Date: Friday, 26 September 2008 Time: 08:19
ha.
is bob evers er ook in het engels?
zodat engelsen of amerikanen bob evers kennen?
Gr,
ajs
Naam: martin Emailadres: mgbeek@gmail.com Plaats: amsterdam Leeftijd: 48 Date: Saturday, 20 September 2008 Time: 21:53
Ik zoek de hardcovers nr. 31 t/m 36 . Op marktplaats ben ik al eens belazerd (ik had vooraf betaald, maar nooit iets ontvangen),..en zoek een betrouwbaar adres.
Naam: ajs Emailadres: a-j-s@live.nl Plaats: kesteren Leeftijd: 14 Date: Tuesday, 16 September 2008 Time: 16:40
Hey
Prachtig die bob evers! haha, je ligt dubbel en staat helemaal verstelt van hoe ze oplossingen verzinnen!
die arie die een kelder vol water laat lopen om te ontsnappen..!! hahaha..
1 ding vraag ik me af, waarom heet het bob evers en geen bijv. arie roos? of de drie ..... ?
ik zou zeeeer graag met hun mee op avontuur willen!
Gr,
zeer groot bobbie fan!
ajs
Naam: Karel Pluis Emailadres: Plaats: Leeftijd: 48 Date: Tuesday, 16 September 2008 Time: 16:32
Al drie jaar lang weigert het Stripschap stelselmatig om een prijs toe te kennen aan de Bob Evers Strip. Heeft het Stripschap stront in de ogen?
Wie de criteria leest die deze organisatie hanteert voor het toekennen van de stripprijzen, stuit op de voorwaarde dat iemand aan de beurt moet zijn. Aan de beurt! Aan de beurt!!!!!!! Sinds wanneer ben je aan de beurt voor een prijs? Sinds wanneer is een uitzonderlijke prestatie niet meer het enige criterium om gelauwerd te worden?
Ik doe hierbij een oproep aan alle fans van Bob Evers en liefhebbers van mooie goede strips en voorstanders voor onderscheidingen op basis van bijzondere prestaties om tijdens De Stripdagen een alternatieve prijs uit te reiken. 'De Echte Stripprijs'. En als blijk van mijn waardering voor Frank Jonker en Hans van Oudenaarden voor hun fantastische Bob Evers Strip stel ik voor om hen deze eenmalige prijs te geven. Omdat ze iets heel moois hebben gemaakt en niet omdat ze aan de beurt zijn.
Leve Bob Evers!
Naam: Bas Hagen Emailadres: bashagen@home.nl Plaats: Deventer Leeftijd: 39 Date: Monday, 15 September 2008 Time: 15:40
Ik heb maar eens iets geprobeerd : Discusieren over Bob everes op
http://www.ezzulia.nl/forum/viewtopic.php?p=247786#247786
???
Naam: Bas Hagen Emailadres: bashagen@home.nl Plaats: Deventer Leeftijd: 39 Date: Monday, 15 September 2008 Time: 15:29
Kan iemand me uitleggen waarom deel 37 en verder moeilijk te krijgen zijn i.t.t. de delen 1-36?? En waarom deel 41 en 50 helemaal zoeken naar een speld in een hooiberg is??? Ik begreep viqa een boekenwinkel dat de laatste boeken in stock door 1 persoon in ene zijn opgekocht!!! is dat speculeren??
Naam: Bas Hagen Emailadres: Bashagen@home.nl Plaats: Deventer Leeftijd: 39 Date: Monday, 15 September 2008 Time: 15:26
Is er een bobevers forum? zo nee, kan iemand dat via een van de bekende sites bobevers.nl, bobevers.org of zo regelen of is er reeds een (net als motor-forum.nl ook een onderwerp binnen zoiets als boeken-forum.nl?
Naam: Henk Krijgsheld Emailadres: h.krijgsheld1@chello.nl Plaats: Buitenpost Leeftijd: 48 Date: Sunday, 14 September 2008 Time: 10:23
Ik heb alle hardcovers bij elkaar, maar daarbij zitten slechts twee exemplaren met een (namaak) stofomslag. Nu is het natuurlijk een koud kunstje om die dingen zelf uit te printen. Lijkt een stuk mooier. Heeft iemand ingescande stofomslagen voor me ?
Naam: Muller W Emailadres: muller_will@hotmail.com Plaats: Bathmen Leeftijd: 62 Date: Saturday, 16 August 2008 Time: 12:00
Ik bezit bijna ALLE BOB EVERS boeken behalve nr 47 ARIE ROOS ALS RESERVE/ACTEUR en nr 50 RUMOER IN EEN RUSTGEBIED.
Ik wil deze boeken natuurlijk ook in mijn collectie, zodat deze compleet wordt.
Is dit mogelijk=
Naam: Michael Zoon Emailadres: ma.zoon@quicknet.nl Plaats: Den Helder Leeftijd: 32 Date: Sunday, 29 June 2008 Time: 01:27
Op 12 jarige leeftijd van een oom van mij een doos vol bob evers boeken gekregen die mijn vader en mijn oom walter samen gekoch hadden in hun jonge jaren.
Ik ben begonnen in boek 1 en kwam totaal niet meer uit de serie vandaan.
Her en der ontbraken wat delen en de serie was nog lang niet af daar peter verder gegaan was met schrijven natuurlijk.
In middels is de serie hier compleet en lees ik nog steeds graag met enige regelmaat.
Wanneer komt er nu eindelijk eens een speelfilm of een tv serie?
Naam: Marcel Emailadres: MarcelPiek@Home.nl Plaats: Assen Leeftijd: 48 Date: Tuesday, 24 June 2008 Time: 21:58
Mijn broer had nummer 8, Circusdetective gekocht, en toen moest ik natuurlijk de Dollarjacht, en de Speurtocht ook kopen. Toen was ik 10?, en dat was het begin van mijn Bob Evers verslaving. Ik heb ze allemaal, en lees ze af en toe nog wel eens. In tegenstelling tot vroeger vallen me nu wel de foutjes op, maar die doen nog steeds geen afbreuk aan de verhalen. Het rommelen met de tijd vind ik nu af en toe wel storend, bijvoorbeeld in Speurtocht door Noord Afrika worden de Beatles al genoemd, wat het verhaal op z'n minst begin jaren zestig plaatst. Toch hebben Jan en Arie de 2 wereldoorlog als jonge knapen meegemaakt, en zijn ze nog steeds pakweg 18. Ook in in het Toeristenhotel zit iets raars als ze met de hoteldetective overeenkomen niets te zeggen van zijn diamantendiefstal in ruil voor het geheim houden van hun rol in het kamers afsluiten. Maar het hele verhaal over het hotel en hub acties hebben ze net aan allerlei journalisten verteld.
Als kind was ik helemaal in de boekjes verloren, en als volwassene lees ik af en toe ook nog wel weer een paar deeltjes.
De nummers 8,9,10 zijn altijd bij de favorieten gebleven, later kwamen daar 22,23,24 bij. In de boeken van Peter de Zwaan miste ik de Nederlandse jaren 50-60 sfeer. Het doet me goed dat er nog zoveel fans blijken te zijn! De stripverhalen zijn, wat mij betreft, voor een nieuwe lichting. Ik hou liever de beelden die ik al jaren bij het lezen in mijn hoofd heb.
Naam: c.thone Emailadres: c.w.thone@gmail.com Plaats: Spaarndam Leeftijd: 58 Date: Friday, 23 May 2008 Time: 15:32
Geachte,
Indien u mij een mailadres geeft heb ik voor u foto's van mijn scheldejol. Het vaartuig uit Een motorboot voor een drijvend flesje.
Met vriendelijke groet,
C.W. Thöne
Naam: c.thone Emailadres: c.w.thone@gmail.com Plaats: Spaarndam Leeftijd: 58 Date: Friday, 23 May 2008 Time: 15:32
Geachte,
Indien u mij een mailadres geeft heb ik voor u foto's van mijn scheldejol. Het vaartuig uit Een motorboot voor een drijvend flesje.
Met vriendelijke groet,
C.W. Thöne
Naam: Jeroen Emailadres: jeroenzenger@hotmail.com Plaats: Gouda Leeftijd: 50 Date: Tuesday, 13 May 2008 Time: 21:36
Ken de Bob Evers boeken (niet de strips) nog uit mijn jeugd. heb ze nog op zolder liggen, maar of de serie compleet is... Weet iemand of de delen (los) nog verkrijgbaar zijn in de boekhandel?
Naam: Henry Spanjaard Emailadres: spanjaard@home.nl Plaats: Assen Leeftijd: 49 Date: Tuesday, 15 April 2008 Time: 01:44
Hoera, sinds mijn verjaardag, 3 oktober, heb ik alle 50 delen. OOK DE SPECIALE JUBILEUM-UITGAVE van deel 50, yessss!!!
Maar overal wordt gesproken en geschreven dat deze genummerd zijn. In mijn deel staat wel een vakje waarin een nummer zou behoren te staan..... Maar geen nummer te bekennen. Moet je dat opvragen, aanmelden,???
Wie kan mij helpen.
Groetjes
Henry
Naam: henk van heemert Emailadres: henk.vanheemert@live.nl Plaats: voorburg Leeftijd: 41 Date: Sunday, 23 March 2008 Time: 22:54
Naam: Harry Emailadres: usdeputy@home.nl Plaats: Deventer Leeftijd: 39 Date: Friday, 29 February 2008 Time: 12:18
Hallo,
Ben al zind jaar en dag fan van de Bob Evers serie, lees ze zelfs nu nog.
Maar ik heb een vraag, op de volgende site zag ik dat er een deel 51, 52 en 53 is.
Weten jullie hier wat meer van?
Dit is de bedoelde site
www.poi66.com/maps/show_album.php?album=bobevers
Naam: Yvonne Slijfer Emailadres: info@boekenhoekje.nl Plaats: Venlo Leeftijd: 37 Date: Tuesday, 26 February 2008 Time: 15:16
Hallo Fans
Door de vele verkopen van Bob evers via ons boekwin keltje http://www.boekenhoekje.nl zelf ook maar eens begonnen met lezen van de serie.
Nou dan kun je dus echt niet wachten tot je een volgend deel te pakken kunt krijgen. Heb gewoon gezorgt dat ik de serie zo ver mogelijk op volgorde apart had liggen. Heb ze nu gelezen tot deel 32, daar konden wij ook nog wat makkelijker aan komen, de volg nrs zullen ook voor ons wat moeilijker worden, maar deverhalen waren fantastisch. Een beetje meepraten over wat je verkoopt kan immers nooit geen kwaad.
Via onze site zijn ze overwegend t/m nr 32 altijd wel te krijgen
Naam: Yvonne Slijfer Emailadres: info@boekenhoekje.nl Plaats: Venlo Leeftijd: 37 Date: Tuesday, 26 February 2008 Time: 15:15
Hallo Fans
Door de vele verkopen van Bob evers via ons boekwin keltje www.boekenhoekje.nl zelf ook maar eens begonnen met lezen van de serie.
Nou dan kun je dus echt niet wachten tot je een volgend deel te pakken kunt krijgen. Heb gewoon gezorgt dat ik de serie zo ver mogelijk op volgorde apart had liggen. Heb ze nu gelezen tot deel 32, daar konden wij ook nog wat makkelijker aan komen, de volg nrs zullen ook voor ons wat moeilijker worden, maar deverhalen waren fantastisch. Een beetje meepraten over wat je verkoopt kan immers nooit geen kwaad.
Via onze site zijn ze overwegend t/m nr 32 altijd wel te krijgen
Naam: Sebastièn Emailadres: ssebt@hotmail.com Plaats: Breda, Noord-Brabant Leeftijd: 14 Date: Tuesday, 26 February 2008 Time: 13:04
Hallo allemaal,
ik kwam hier op deze website omdat ik meer info wou over het kopen van de pockets vanaf nr. 32, ik heb de serie van 1 t/m 32.
Ik wil echter de gehele serie om die vervolgens te vérkopen en dan de gehele serie weer opnieuw te kopen.
Het zoeken naar de boekjes zelf en ze op te kopen pleziert mij meer dan het ernaar staren in een kast.
En de boekjes leven meer op als een hele serie dan apart. Verder beleef ik nog dikwijls veel plezier aan de serie.
Sebastièn.
Naam: Henk Emailadres: zwartehenk@gmail.com Plaats: den haag Leeftijd: 41 Datum:
donderdag, 14 februari 2008 Time: 00:23 Dank voor je snelle reactie. Ik heb de site waar je naar verwees bekeken. Deze ziet er keurig uit en is zeker ook erg informatief. Zie nu nog meer uit naar het volgende deel.
Naam: Caroline Emailadres: Plaats: Hilversum Leeftijd: 47 Datum:
woensdag, 13 februari 2008 Time: 11:48 Beste Henk en anderen,
Op dit moment is Hans van Oudenaarden heel hard bezig met het tekenen van het vierde deel van de strip. Het maken van een strip van deze omvang kost heel veel tijd. (deel 4 is extra bewerkelijk vanwege de vele personen en boten die er in voorkomen). Omdat de strip niet meer in het AD wordt voorgepubliceerd is de tekenaar bovendien genoodzaakt om ook zo nu en dan reclamewerk te accepteren om zijn boterhammetje te kunnen betalen tijdens de productiefase. Zoals het er nu uitziet verschijnt de strip in mie of juni. Wil je op de hoogte blijven van het productieproces, kijk dan op http://debobeversstrip.blogspot.com/
Naam: Henk Emailadres: zwartehenk@gmail.com Plaats: den haag Leeftijd: 41 Datum:
woensdag, 13 februari 2008 Time: 00:21 Mijn vraag is de volgende: Wanneer komt het 4e stripboek 'De strijd om het goudschip'uit? Ik heb nu de 1e 3 delen maar ik vind dat er wel erg veel tijd zit tussen de nummers. Wie weet het?
Naam: Ton Stapels Emailadres: apts@zeelandnet.nl Plaats: goes Leeftijd: 48 Datum:
zondag, 06 januari 2008 Time: 00:36 Toch maar eens deze site bezocht en aldus op het gastenboek gestoten.
Ik werd een grote fan van de Bob Evers-serie doordat ik op 11-jarige leeftijd van m'n buurmeisje nr. 19 als pocket voor m'n verjaardag kreeg. Ik ben haar daar nog steeds erg dankbaar voor. Ik werd namelijk zo door dat boekje gegrepen, de spanning en de humor en de stijl, dat ik heel vlug daarna zelf nr. 1 kocht enz. enz. Ik las in die tijd alles wat los en vast zat, dus ik kon goed vergelijken en deze stijl was heel verrassend en anders. Inmiddels is het deeltje nr. 19 stukgelezen en bijna vergaan, maar dat heet nostalgie.
Overigens ben ik m'n buurmeisje een paar jaar geleden voor het eerst weer tegengekomen in m'n woonplaats; toch eens vragen waarom ze nou dat boekje voor me heeft gekocht.
Ten slotte zag ik in het gastenboek een paar bijdragen wensen dat eindelijk eens een keer een Bob Evers-film gemaakt wordt. Ik ben het hier helemaal mee eens.
Toevallig was ik voor het eerst figurant in de jeugdfilm Kapitein Rob en het geheim van professor Lupardi. Aangezien regisseur Hans Pos meerdere succesvolle jeugdfilms heeft gemaakt, heb ik filmmaatschappij Shootingstar verzocht om eens te denken aan verfilming van de Bob Evers-serie. Wie weet zitten we met z'n allen in 2010 in de bios hiernaar te kijken!
|